Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz ha nyáron kora reggel...

Igaz ha nyáron kora reggel tankolok benzint akkor kevesebb lesz a fogyasztás, mintha később tankolnék a kánikulában?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy gumiszervizbe és a két szerelő pasi meg a barátjuk ezt mondták nekem hogy nyáron célszerübb kora reggel benzint tankolni mint később a nagy hőségben, mert reggel nulla a benzin párolgása, nem úgy mint délben, mert pld. nekem az autóban a benzintank 70 liter és ha 60 litert tankolok az idő alatt nagy párolgás zajlik a pisztolyból és úgyszintén az autó tankjából is és mire végzek a tankolással, meg becsavarom vissza a tankot addig csomó liter elpárolog ami majd az autó fogyasztásán mutatkozik meg ill. kevesebb kmert járok majd le, abban a hiszemben hogy sok a fogyasztás az autónak.

Ez most tényleg igaz vagy csak hülyitettek??

Mert nem tudtam őket követni igazából mert zavarosan mondták az egészet meg kacsintgattak egymásra kicsit vigyorogva én meg nem kérdezősködtem erről.

Csak annyit mondtam erre, hogy talán lehet hogy úgy van ahogy mondják.

Ténleg ez igaz??


2023. jan. 10. 14:22
A kérdező szavazást indított:
igaz
nem igaz
25 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy, 20 fokban és párolog a benzin. Sőt az nagyon elenyésző mennyiségű ami elpárolog.
2023. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem igaz.
2023. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
60 liternél az alatt az 1-2 perc alatt szinte pár csepp ami elpárolog. Ettől amúgy nem nőne az autó fogyasztása. Ilyen kicsi mennyiséget meg amúgy sem lehet reálisan mérni mint fogyasztás.
2023. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Inkább kerüld a felesleges gázfröccsöket, azzal többe tudsz spórolni.
2023. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Ekkora baromságot sem hallottam még.


Igen csak hülyítettek, nyilván annyira jó dolguk van ott hogy ráérnek ilyen hülyeségen agyalni és az ügyfelek előtt beszélni és hülyíteni a másikat.

2023. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Remélem csinos szőke csaj vagy!😉👍
2023. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Ekkora baromsagot.
2023. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
A fogyasztásnak mégis mi köze lenne ahhoz, hogy mikor tankolsz...?
2023. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Én délután szoktam tankolni és így is rohadt sokat eszik. Bár lehet azért mert 120 helyett 160al megyek a pályán. 😂
2023. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 NTBS ***** válasza:
69%
Nem igaz.
2023. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!