Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szevasztok első forgalmi...

Szevasztok első forgalmi vizsgámon meg buktam a végén sajnos elég szar helyre kellett volna jobbra hátra párhuzamos parkolást csinálnom valami tanács 2 vizsgára ? Kicsit ki vagyok miatta mer rengeteg pénzbe kerül .

Figyelt kérdés
Lényegében úgy volt ez a parkolásos szitu hogy olyan dolgokat csináltam vezetésem közben amit alapvetően nem szoktam szóval le fulladtam egyszer kör forgalom előtt ez után volt még pár kisebb hibám de ami a fő bukásom volt az egy elég rossz helyen lévő jobbra hátra párhuzamos parkolás volt elsőre ment is volna a szitu csak egy szöszi benézte hogy megy az indexem ezért rohadtul fél métere ált meg a seggembe és bambult hát én erre olyan ideges lettem hogy majdnem ki pattantam a kocsiból jó mondta az oktató hogy tegyek meg egy kört meg tettem vissza ugyan oda nem volt senki sajnos kapkodósra vettem és el rontottam próbáltam ki javítani nem ment sajnos és már voltak mögöttem 6 an mert egyébként egy forgalmas hely hat el rontottam azt is aztán meg buktam és ez pont a végén volt kicsit le tört nem is a pénz miatt meg minden csak ja a tudat hogy a végén elbaszol mindent az oda vágott viszont vehetek megint 10 órát 90.000ft ér plusz a vizsga díj és már így is 42 órám van szóval tök szuper dolog ez is el gondolkoztam hogy ott hagyom a picsába mert az oké hogy jól keresek 450-600 között de fizetnem kell a lakást stb stb és amilyen drágaság van már egyre jobban kezdek idegileg ki lenni és nem tudom mi legyen hogy abba hagyom vagy ne mert igazából attól félek hogy megint meg bukok és megint le szednek 100 ezerrel bocsi ha nem írtam mindent helyesen csak most ez így felbaszott 😃

2023. jan. 11. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Atya Úr Isten, legalább egy vesszőt tennél ebbe a regénybe, hát attól kifolyt a szemem, hogy ránéztem...
2023. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne add fel!4 éve sajnos én is feladtam,mert annyira stresszelem a vizsgától,semmi önbizalmam nem volt,pedig az órákon jól ment,majd kresz lejárata előtt 6 nappal mehettem volna mégegy vizsgára,de annyira féltem a vizsgától hogy nem mentem el,pedig ki volt fizetve a vizsgadíj és előtte 10 órát le is vezettem,esélyt sem adtam magamnak,hogy igenis képes vagyok rá!El se tudom mondani mennyit sírtam miután nem mentem el,és azt se mennyire fájt a szívem,mert imádok vezetni,így újból bele kezdtem és pénteken vizsgázok,de ha ne adj isten az első vizsgám nem sikerülne akkor se fogom feladni,mert jobban akarom mint bármi mást!Szóval fel a fejjel,hidd el sikerülni fog!🙂
2023. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztatást 😃 sok sikert kívánok neked a pénteki vizsgádhoz remélem neked elsőre sikerülni fog pici para van bennem de igazából úgy állok hozzá hogy most az első bukás tanuló pénz volt majd a kövi vizsgán meg nem fogom agyilag fel baszni magam 🤣😃hajrá!
2023. jan. 11. 22:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Első válaszra , bocsi mester nem vagyok a vesszők híve nézd el nekem kérlek 😃 ja és igen olykor előfordul a helyesírási hiba is 😃
2023. jan. 11. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp folytasd, és beszéld meg az oktatóddal, hogy abban a 10 órában a számodra nehezebb dolgokat gyakoroljátok.
2023. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

ja és igen olykor előfordul a helyesírási hiba is 😃


Hehe, nincs olyan sor, amiben nem lenne legalább három :)

Az igekötők helyesírásánál például hiányoztál az iskolából? Akinek ilyen igénytelen az írásképe, arról megvan a véleményem...

2023. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első forgalmi vizsgán én is hasonlóan jártam, minden tökéletesen ment, már mentünk vissza. Az utolsó öt percben jött egy zebra, és túl későn vettem észre a gyalogosokat... satufékezni nem akartam, mert jöttek mögöttem.

Hetekig rohadt ideges voltam emiatt.


Na mindegy, a lényeg, hogy nem szabad feladni, előbb utóbb sikerülni fog!

2023. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!2-es voltam,ma sikeres forgalmi vizsgát tettem!Fel a fejjel,meglesz neked is! :)
2023. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 gratulálok ügyes vagy ünnepeld meg 😃🍀🍀
2023. jan. 14. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzáfűznék, hogy ez eléggé függ a vizsgabiztos jellemétől/hozzáállásától is, akár tetszik, akár nem. Amikor én vizsgáztam(~10éve), akkor leparkoltatott egy kávézó és egy bank előtt is, hogy el tudja intézni a dolgait, meg kellett várnom. 2 olyan hibám volt amiért simán megbuktathatott volna(nem volt lefizetve).:D
2023. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!