Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szevasztok első forgalmi...

Szevasztok első forgalmi vizsgámon meg buktam a végén sajnos elég szar helyre kellett volna jobbra hátra párhuzamos parkolást csinálnom valami tanács 2 vizsgára ? Kicsit ki vagyok miatta mer rengeteg pénzbe kerül .

Figyelt kérdés
Lényegében úgy volt ez a parkolásos szitu hogy olyan dolgokat csináltam vezetésem közben amit alapvetően nem szoktam szóval le fulladtam egyszer kör forgalom előtt ez után volt még pár kisebb hibám de ami a fő bukásom volt az egy elég rossz helyen lévő jobbra hátra párhuzamos parkolás volt elsőre ment is volna a szitu csak egy szöszi benézte hogy megy az indexem ezért rohadtul fél métere ált meg a seggembe és bambult hát én erre olyan ideges lettem hogy majdnem ki pattantam a kocsiból jó mondta az oktató hogy tegyek meg egy kört meg tettem vissza ugyan oda nem volt senki sajnos kapkodósra vettem és el rontottam próbáltam ki javítani nem ment sajnos és már voltak mögöttem 6 an mert egyébként egy forgalmas hely hat el rontottam azt is aztán meg buktam és ez pont a végén volt kicsit le tört nem is a pénz miatt meg minden csak ja a tudat hogy a végén elbaszol mindent az oda vágott viszont vehetek megint 10 órát 90.000ft ér plusz a vizsga díj és már így is 42 órám van szóval tök szuper dolog ez is el gondolkoztam hogy ott hagyom a picsába mert az oké hogy jól keresek 450-600 között de fizetnem kell a lakást stb stb és amilyen drágaság van már egyre jobban kezdek idegileg ki lenni és nem tudom mi legyen hogy abba hagyom vagy ne mert igazából attól félek hogy megint meg bukok és megint le szednek 100 ezerrel bocsi ha nem írtam mindent helyesen csak most ez így felbaszott 😃

2023. jan. 11. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet kérdező, meglett a vizsgád?
2023. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!