Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem megy a motorom rendesen. ...

Nem megy a motorom rendesen. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Motowell Magnet Rs, a szerelőnél állt egy ideig, nem csinált semmit vele, de a karburátornál valamit matatott.

Tudtam mi a baja, ezért hengert és dugattyút cseréltem. Hát a próbakörön, az volt az 1. gond, hogy úgy ment a motor 20 km/h-val, hogy nem húztam a gázt,

2. gond az, hogy amikor húztam akkor néha elégedett az erejéből, de gyorsulni nem volt hajlandó, amikor leengedte az erejét akkor irányjelző és félreállás, nem húztam a gázt állás közben, de 10-20mp után elindult a motor megint, gáz húzása nélkül, végül úgy jutottam haza hogy max-on húztam a gázt, és akkor ment gyorsan, és akkor nem volt gond.

Mi lehet a gond?

Mit tehetek vele?

A közelben nincs olyan szerelő aki ért motorokhoz, aki pedig ért és el is vállalja az hónapokig hozzá sem nyúl, eggyik régi motorunkat 4évig szerelte......



2023. jan. 12. 09:02
 1/10 anonim válasza:
100%
Mi ez a katyvasz?
2023. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hányas benzint tankoltál bele, mert ha sima 95-öst, és állt egy darabig, akkor simán előfordulhat, hogy most beletaknyosodott a benzin.
2023. jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a motor elégedett, akkor mi a probléma?
2023. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 veterán vas ***** válasza:

Az komoly, ha hengert és dugót magadnak cserélsz, de egy karburátor matatásért szerelőhöz viszed.

A "2.gond" leírásánál úgy tűnik, valami idegen anyag bukkant föl.

De nem a motorban........ :D

2023. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A henger és dugattyú csere miatt vittem szerelőhöz, de hozzá se nyúlt 3hónap alatt, úgyhogy megcsináltam én.
2023. jan. 12. 14:15
 6/10 veterán vas ***** válasza:

Azt írtad, a másik motor 4 évig volta szerelőnél.

Ez a mostani 3 hónapot, és még meg sem csinálta.

Ezeket csak úgy megállod szó nélkül? :(

2023. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mit tudnék vele csinálni?...


Akkor csak a karbit kell állítani?

2023. jan. 12. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, mintha ömlene a benzin a karburátorba. Lehet lyukas úszó, vagy rossz úszószint, súber tű, szivató stb. Először is egy teljes karbi szétszedéssel és takarítással kezdeném, majd a gyári beállítási értékekkel szerelném össze. Egyszerűbb ha keresel egy szerelőt, rutin művelet ezt a hibát megtalálni és javítani.
2023. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túl sok levegőt kap azért pörög és fulladozik. Az lehet fals szívás miatt vagy valamit elcsesztek a karbiban.
2023. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:

Megcsináltad otthon a hüvely-dugó cserét, de nem tudsz egy porlasztót beállítani. ;)

Nem érzed az ellentmondást?

2023. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!