Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Assistance biztosítás tapaszta...

Assistance biztosítás tapasztalat?

Figyelt kérdés

hogyan működik ez illetve mennyibe került nektek (milyen járműre)?

motorra néznék biztosítást, sima utas biztin felül főként műszaki meghibásodás miatt érdekelne. ha olyan meghibásodás van ami miatt nem tudok tovább jönni, akkor bejelentem nekik, ők küldenek az adott országból egy szerelőt, megjavítják a számla egy részét pedig utólag állja a cég? tehát mint egyfajta casco, utólag fizeti egy részét? de amit néztem biztosítást, még önrész sincs,akkor mégis miért éri ez meg a cégnek? ha pl egy fél milliós számla keletkezik amit ki kéne fizetniük. mi lehet a buktató?


2023. jan. 17. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az assistance szerintem csak az ingyenes trailerrel elszállítást jelenti. NAGYON megéri.
2023. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a bankkártyámhoz jár asszisztancia (ha még nem szűnt meg, mostanában nem néztem)

Talán 6-7 évvel ezelőtt durrant el a fékcsövem Pesten. Bejelentettem és pár órán belül jött egy trailer. Elvileg hazáig elvitt volna a szerződés szerint, de megelégedtem vele, hogy pár km-re lévő szerelőhöz visz akinél jártam többször. Szerencsére még akkor megcsinálták. Kirohantam a unixba csőért és rendezték.

2023. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 évet adtak 10E forintért a kocsihoz, egyszer már jól jött. 3 évesen ingyen kivittek az autópálya pihenőböl hibás akku miatt.
2023. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!