Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legolcsóbb évtizede az amerika...

Legolcsóbb évtizede az amerikai használt autóknak - erre angolul hogyan lehetne rákeresni, hogy valóban az összes évtized közül a legolcsóbbak jöjjenek ki találatként, ha rákeresek a (z adott évtizedbeli) használt modellekre? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés

Nyilván az amerikai autógyártás minden korszakából lehet fellelni méregdrága példányokat (elképesztően keveset futottakat, vagy showcar állapotúra restauráltakat), de engem a többségében olcsó példányok érdekelnek, hogy:


Mely évtized most jelenleg a legolcsóbb az összes többi évtized használt amerikai autói közül?


Szerintem (persze lehet tévedek, nem baj, ha nem jól tudom) a nyolcvanas, esetleg még a hetvenes évek modelljei lehetnek a legolcsóbbak jelenleg.

Nyilván: többnyire.


Hogyan lehetne erre olyan keresőszavakkal rákeresni angolul, hogy valóban a kiírásnak megfelelő találatokat adjon ("mely éra a legolcsóbb most?") valamely keresőóriás?



2023. jan. 21. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát neked igazából kellene egy cikk, ami elemzi a jelenlegi használtautó piacot kor - ár koordinátarendszerben és lehetőleg a cikk írója találja, ki hogy melyik kategória érdekel téged, hogy a cikk elején legyen. Különben lesz majd arról kérdés, hogy ki olvasná el helyetted?
2023. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, azt kérdeztem, hogy az amerikai használt autóknak mely évtizede jelenleg a legolcsóbb a többi évtizedez viszonyítva.


Például a nyolcvanas évek autói lehetnek most a legolcsóbbak, hiszen az (egyedül) általad kívánt statisztikai kimutatások nélkül is tudjuk, hogy a tízes és harmincas évek autó rendkívül drágák, ehhez képest a többi éra modelljei olcsóbbak. Kérdés mely évtized jelenleg a legolcsóbb? Aki tudja majd ír, aki nem az (mivel nem tudja) értelemszerűen csöndben marad.

2023. jan. 22. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!