Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az esélye hogy önhibámo...

Mennyi az esélye hogy önhibámon kívül halálos autó balesetet szenvedek?

Figyelt kérdés
Tehát ha mindnehol betartom a sebesség határt minden szabályra oda figyelek mindig megadom az elsőbbséget akkor mennyi az esélye hogy valaki más kinyir engem?
2023. jan. 25. 23:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
A legveszélyesebb ilyen szempontból az országút. Ha nem jársz soha országúton, mert pl. kikerülöd autópályán vagy csak városban vezetsz és jellemző ittas vezetői időpontokban otthon maradsz mint pl. a szilveszter, akkor nagyon alacsony az esélye, hogy nagyon súlyos balesetet szenvedj.
2023. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Nagy.
2023. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Neked egyaltalan nem kene vezetni, a paranoid kepzelgeseidre viszont tuti hogy kezeles kene.
2023. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén tanultam statisztikát, de tok mindegy :)


Szóval ha ki számoljuk is, akkor is vagy veled esik meg, vagy sem :)


Szóval mindegy . 50-50 :) nem egy olyan ismerősöm volt, aki úgy indult útnak, hogy haza megy . Aztán már sosem lesz otthon . Ezzel szemben én meg itt vagyok, és sokunk is. Ha autóba ülsz, ez sajnos benne van . Ezen nem segít, ha kiszámoljuk. Igyekezz vigyázni magadra és másokra.


Nem egy balesetet néztem végig, volt, hogy olyat, akin nem

Lehetett segíteni…. Sosem tudni. Itt pont felesleges számolni ezt. Nem egy olyan ismerősöm halt meg, aki vétlen volt.


Úgy ülj be egy autóba, bármekkora táv is, ha ismert, ha nem, felelősséggel..én mindig adok egy puszit a paromnak, franc tudja ki talal be, de hangsúlyozom, sose lehet tudni …

2023. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Attól is függ hol vezetsz
2023. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

50%


Vagy megtörténik, vagy nem.

2023. jan. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 DeMoR ***** válasza:
81%

Nos attól függ mihez viszonyítjuk :D

Azért a valószínűség számítás nem épp úgy működik, hogy

pff, yolo, 50-50 ¯\_(ツ)_/¯ (mármint azért ne egyszerűsítsük le már egy ilyen adatot ennyire felelőtlenül... beb@szna már, ha 50% esélyem lenne a halálra 0-24 XD)


Tessék, inkább itt a KSH (Központi Statisztikai Hivatal, szóval a magyaroszági statok..) elmúlt pár évi össze állítása ezzel kapcsolatban ;D

[link]

[link]

Illetve tessék, egy oldal külföldiűl..

[link]

2023. jan. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

A halálra 100% esélyed van.


Az ideje és a módja cserébe nem meghatározható. :)

2023. jan. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Úgy számolom, kb. 0,25%, azaz 1:400-hoz.

Én ezért utazok vonattal, ott kb. 0,002%, 1:50.000-hez.

2023. jan. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg ugye autót láttunk már vonat alatt, de fordítva...
2023. jan. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!