Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a Véleményetek a LUCID AIR...

Mi a Véleményetek a LUCID AIR 880 km hatótávolságú elektromos autóról? (Videó)

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 26. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Szép modern. Stílusos, visszafogott dizájn, nekem bejön. A hatótávolságot majd megírják akik megveszik, az a 880 szerintem jó lesz 3-400-nak a valóságban, hacsak nem 70-nel közlekedsz sík területen, klíma, világítás , zene és minden extra nélkül, a videóban látott gyorsulások esetén ennek még kb a fele, de emellett biztos fülig ér töle benne az ember szája egy ilyen teljesítmény mellett, nagy élmény lehet, kipróbálnám mindenképpen. Kényelmes-e? Ahogy elnézem emberünk elfér kényelmesen a kb 170 centijével (ha nem kevesebb), a hástó üléser résznél szerintem elöre tolták az elsö ülést jó 15 centivel, lehet látni a B-oszlop és a fejtámla helyzetét. két 180-190 centis megtermettebb ember nem ül kényelmesen egymás mögött az biztos, legalábbis nem sok mozgástere marad. Az üvegtetö is király.

Emberünk egyébként túltolja, föleg a beltérnél, pl. a ritkán látott rekeszekkel és tárolókkal, amikkel minden autó tele van.

2023. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Szép is jó is csak drága. Dupla annyiba kerül mint a Tesla.


A 880 km az eléggé igazságos amerikai EPA ciklus szerint van, úgyhogy az a valóságban egy olyan 600 kilométernek megfelel.

2023. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi az hogy te a fotelben ülve eldöntöd hogy mi lesz jó hatótávnak? Mert te csak az olcsó modellekből indulsz ki? Tudod vannak erre szakavatott hitelesítő szervezetek. EPA vagy NEDC.
2023. jan. 26. 12:00
 4/13 anonim ***** válasza:

A 880 km a fo hir? A kinai Nio ceg mar ket eve bejelentette az Europai utakra szant luxusszedanjat 1000 km hatotavval:

[link]

2023. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
40 km -es sebeséggel a Tesla elmegy 1200 km-t. Technikailag a hatótáv már nem probléma, ha van pénz akkor bármennyi lehet.
2023. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Teslaban az a jo, hogy baromi gyorsan feltolt. 300-400 km-enkent amugy is megall az ember egy kicsit pihenni, mozogni, enni-inni, wc-zni, 20 perc alatt meg belenyom ujabb 300-400 km-t az autoba.
2023. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De a lucid majdnem 2X gyorsabban tölt mint a Tesla.
2023. jan. 26. 22:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Az korrekt. Bar mar a Tesla is korrekt szerintem.
2023. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3. Az 1. írt egy vélemény, te meg nem tudsz semmit.

Legalább tiszteld ezért és köszönd meg neki hogy válaszolt a bugyuta kérdésedre.

Mert hogy itt senkinek nincs ilyen abban biztos vagyok.

2023. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Az 1. írt egy vélemény, te meg nem tudsz semmit."


A vélemény nem tény. A vélemény a tudás lehető legalsó foka. Még egy kutyának is lehet véleménye, egyes embereket szeret megnyalja a kezüket, másokat első látásra megugat morog acsarkodik rájuk.


Ne saját bugyutaságodból és irigységedből indulj ki, mert neked elavult fingómorosra (benzin vagy dízel) telik csak.

2023. febr. 1. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!