Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a3 1.6 benzint mennyire...

Audi a3 1.6 benzint mennyire ajánlanàtok egy 18 éves friss jogsis srácnak kérdezem én mint jót akaró családapa. Véleményem szerint elég menő kis autó de olvastam hogy sokan írják hogy nagyon lomha valóban így van ez?

Figyelt kérdés
A srácom jelenleg a kis kocsinkat használja Suzuki scross 1.6 (120) talán valamj hasonlót keres mint az a kocsi, nem egy vadorzó típus de szereti ha odalép akkor legalább meginduljon hisz fiatal.. 2 millio 2.5 esetleg még belefér az autóra de szeretném kérni a véleményeteket, minden építőjellegű kritikát illetve tanácsot elfogadok.
2023. jan. 30. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve még az 1.4tfsi t néztem arról is mondhattok valamit ha esetleg van valami tapasztalat😁
2023. jan. 30. 20:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azok írják, hogy lomha, akiknek 200 lóerős autó az alap, de friss jogsival meg inkább ne menőzzön, száguldozzon mert csak felcsavarodik egy fára, azt meg te sem szeretnéd. 1.6-os motor teljesen jó, csak az elektromos gázpedálos 102 lovas tényleg kicsit jobban taposni kell, mint a bowdenes 101 lovas elődjét, de közlekedni teljesen jó.
2023. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Lomha/nem lomha... akinek nincs lehetősége végigpróbalni minden opciót, az nezze a katalógusadatokat.

Az eur normak miatt már a 4esek is heréltnek tűnhetnek.

Kezdő kocsinak pont jó, de ha en lennék a szülő, akkor biztos egy vasaló-swift, vagy barmi hasonló jó törésteszttel bíró jargany lenne, ami nem olyan kamu-presztizs kocsi, mint az A3.

2023. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!