Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómosossál mennyit időt...

Autómosossál mennyit időt illik tölteni egy kúton?

Figyelt kérdés
Otthon 30-40 perc egy komplett autómosás belső tisztítással, de beláttam, hogy kúton sokkal jobb a felszereltség. Illik ilyen hosszú időt eltölteni a kézi mosóban? Vidéki kútról van szó, ahol egy vagy két férőhely van csak mosásra.

2023. febr. 1. 23:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
#9 Nem szabad automata mosót használni, mert szétkarcolja a fényezést. Megül a kefék között a porszem és azt húzza végig a gép. Még drága is. Csak a kézi! A gőzborotvával is bőven elég olyan 500 ft-ért lecsapatni időnként.
2023. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Önkiszolgáló mosóra gondolsz szerintem. Kúton megveszed a programot aztan ennyi.

Tenyleg nincs limit, ameddíg a mosó felszereleset hasznalod. Viszont ha felnit kezdenel el fogkefével aprólekosan csiszakolni, akkor előbb utóbb elfogyna valakinél a cerna, ha all a sor es mondjuk egy fura mód 1 allásos helyen követned el.

2023. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%
Amennyi idő neked szükséges. Szerintem aki autót mosni megy, az nem siet. Ha siet, akkor ne ezzel töltse az idejét. Ez pont olyan, mint aki türelmetlen a boltban a sornál. Ha van ideje vásárolgatni, legyen ideje álldogálni is egy kicsit.
2023. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!