Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó márkák, amelyek biztosan...

Autó márkák, amelyek biztosan jobbak, minőségibbek, megbízhatóbbak, mint a német prémium hármas?

Figyelt kérdés
Szerintetek mely márkák azok? Rolls Royce, Bentley, Bugatti, Jaguar, Lexus, Infinity?

2023. febr. 8. 16:49
1 2
 11/14 Hans Pötterman ***** válasza:
Volvo
2023. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9-es:

A Bugatti is VW konszern. Megbízhatónak egy autót sem mondanék, mert fogyasztói társadalomban élünk, a gyártóknak pedig meg kell élniük a szolgáltatásaikból. Ha a minőséget nézzük szerintem a VW konszern tudja a legjobbat nyújtani. Nemhiába, övék véleményem szerint a legkülönlegesebb márkák: Bugatti, Bentley, Lamborghini, Porsche, Audi, Scania, MAN, Ducati és az alacsonyabb kategóriába esők közül ugye a VW, Seat, Skoda.

2023. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Attól hogy konszern tag még semmi köze technikailag a konszern többi modelljéhez. A vw konszern nálam amúgy bizonyított már, mondjuk a bmw is, egyedül a merci nem.
2023. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as, csak azért említettem a Bugattit, mert ismerjük, hiszen VW konszernhez tartozik. Egyébként szerintem egy "kávéház", ha luxuskategóriáról beszél, a Bentley-vel, Rolls-al.
2023. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!