Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5x buktam meg Debrecenben...

5x buktam meg Debrecenben forgalmi vizsgán. Mit tartalmaz a PÁV vizsga? Milyen kérdések lesznek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdések lesznek. Tesztek lesznek. Pl. monotóniatűrés (ez általában olyan teszt, hogy hosszasan mindig adott alakzatra kell rámutatni, ahogy a neve mutatja, egész uncsi dolog), perifériás látás, reakcióidő stb.

Ha csak nagyon, de nem extrémen vagy átlag alatti emberi lény, át fogsz menni rajta. Csupán azt tesztelik, hogy biológiai vagy pszichés okokból teljesen alkalmatlan vagy-e a járművezetésre, vagy van-e még remény. Nem vicc, tényleg ezt tesztelik, én még olyanról nem hallottam, hogy valaki a PÁV miatt ne kapott volna úrivezetői (B vagy A) jogosítványt.


Ha nagyon cinikus akarnék lenni, azt mondanám, hogy a PÁV-on letesztelnek minden készséget, ami ahhoz kell, hogy életedben egyszer kirakj egy 1000 db-os kirakót. :D

2023. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Arra nem gondoltal igy 5 bukas utan, hogy talan nem neked valo ez az egesz autovezetos dolog?
2023. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
#2 Én is ennyiszer buktam, mert nem voltam hajlandó tejelni a vizsgáztatónak. Érdekes, ennél bonyolultabb vizsgákon átmentem.
2023. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
#3 Ennél csak bonyolultabb vizsgák vannak. Sosem értettem, mi a bonyolult a forgalmi vizsgában. Ha vezetsz, családtagod úgyis belepofázik. Ha egyedül mész, stresszelsz, hogy ne gyilkolj vagy ne halj meg. Ha oktatóval mész, stresszelsz, hogy ne csinálj olyat, amiért elég durván rád kell szólnia. Cserébe forgalmi vizsgán mindenki kussban van, mondják, merre menj, tehát útvonalat sem kell tervezni, vizsgabiztos meg sem szólal, és felelősséged sincs, mert az oktató dolga hogy elkerülje az esetleges baleseteket. Életem legeslegstresszmentesebb 40 perce volt a forgalmi vizsgán vezetni. Annál nyugodtabb körülmény nincs a volán mögött, mint a vizsga.
2023. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem,nem gondolnám,hogy alkalmatlan lennék rá,mert az 5 bukásból kb. 2x voltam igazán hibás. Aki vizsgázott mostanában Debrecenben azt tudja,hogy az egész egy nagy lehúzás. :D

Köszönöm a válaszokat!

2023. febr. 9. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak pancser vagy, ennyi.
2023. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy esetleg szivatnak.... volt 1 ismerősöm.... 5X bukott meg forgalmiból úgy hogy olyannal szivatták hogy elindultak.... jó állj félre meg is buktál!
2023. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok luzer vezet, azt latjuk.
2023. jún. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!