Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne valakit ész...

Hogyan lehetne valakit ész érvekkel lebeszélni a Renault Megane 2-ről, ha az tetszik neki?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 19:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%

...amikor a nógrádpusztai lakos vett egy épp jól üzemelő béjemvét, és a szomszéd autót akar venni....

Na mifelénk látszik ez a morál, de valahogy a szopások ellenére csak nem engednek a nímetojtóbó.

2023. febr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
15%
#10 Aki pedig ostobaságnak mondja a 3f-es dolgot, annak még nem volt egyik sem. Nem vagyok szaktekintély, nem is állítottam ilyet, csak éppenséggel szoptam sokat mindhárommal. Nekem többet nem kell egyik sem, az tuti.
2023. febr. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
28%
Töki, megbízható szívó benzines FORD-ot, Fiat-ot, stb kell venni és semmivel se lesz több gond velük, mint az agyon sztárolt totojak-kal vagy fhos wagen-okkal! Érdekes, nekem 2010-es Fiestam van és van olyan megbízható, ha még nem is jobban, mint bármilyen dzsessz meg jarisz! Igaz, Yamaha motor van benne tehát félig japán. De pl az 1.6-os szívó benzines egyes és kettes Focus-ok is nem véletlenül népszerű autók. Nem kéne cső latasunak lenni tudod töki és nem a régen se igaz, ostoba szetereotipiakat puffogtatni. Te kifogtal a 3F-es markakbol szopó rollereket. Azt hiszed japanbol és dél koreaiakbol nem lehet? Akkor fogalmad sincs, mekkora szopó rollerek vannak a germán "prémiumok" közt! Több száz ezreket költenek a tulajok pl azokra a bizonyos bajor Müll Wagenekre és még akkor se lesznek megbízhatóak. Dehát inkább rakolti a bharom a világ összes pénzét, de akkor se ül egy valóban megbízható autóba, nem égeti magát Fiestaban, Swiftben, stb, mert hát az mégis csak ajdi, bmw meg foc wagen...
2023. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%

Miért kéne lebeszélned bárkit is, amikor te magad sem tudsz ellene racionális érveket?


Tehát most gyakorlatilag a saját érzelmi alapú döntésedet akarod ráerőltetni másra és ehhez keresel észérveket.

2023. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

> A kérdező kommentje:

> De tudom hogy csak szívni fog vele.


Honnan tudod, te akarsz eladni valami trágyát?

2023. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
31%
Egy toyotahoz miért kellene ész érv?
2023. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%

"De tudom hogy csak szívni fog vele."


Nem tudod. A tudásod kimerül valahol a 3f szabálynál és ez alapján akarsz belepofázni más döntésébe.

2023. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 3f szabály olyan mint a suzuki, még mindenkinek az él fejében az hogy gyenge anyagból van könnyű és nem biztonságos.
2023. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18 Ezt vitatnám, a Suzukival sincs semmi baj, csak a népautóparkot váltotta a Swift és nem sokat ér azok szemében, akik a presztízsre hajtanak. Fiatalnak városban rohangálni egy személyre 5 éve még azt javasoltam volna, mert olcsó és nem bánja nagyon, ha nekikoccannak.


#13 Stílusodtól eltekintve látszik hogy kifogynak az érvek, amikor a te Fordodban is Yamaha-motor van, másrészt belehozod a témába a germán prémiumokat, amikről egy szó sem esett, mintha rám akarnád húzni, hogy azokat biztos jó autónak tartom, pedig azokat sem.

2023. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Kettes meganet tényleg ne, pl egy izzó csere tragédia benne.
2023. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!