Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S Merciből miért olyan ritka...

S Merciből miért olyan ritka a manuális váltós?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Új? Már abból sincs kézi váltós pár éve.
2023. febr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Aki vezetési élményt akar az nem S-t fog venni hanem pl AMG GT-C vagy hasonló modellt...
2023. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én egy nagy bálnát akarok


2010 előttit

2023. febr. 14. 10:17
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy nagy bálnát vegyél ami manuális, ha neked tényleg ez a vágyad, kb a 90-es évek kínálatából tudsz válogatni, és ott is érdemes tudni, hogy az ilyen nagyautóknál ha egyáltalán volt manuális opció, az általában a gyenge felszereltséghez volt rendelhető. És hát ezeknek az autóknak mindig a jó felszereltség egészítette ki a miértjét :)


Szerintem a felső-középkategória lenne neked talán a legjobb. E39-es BMW manuálissal még kifejezetten élvezhető és 3-4 millióból a V8-at is megkapod (már ha találsz) vagy a 3 literes sorhatos 530i-t, de ez hobbiautónak ideális (ahogy a legtöbb más hasonló típus is).

E60 is akad, de az manuálissal nekem sosem jött át.


Vagy Mercedes W211, abból is akad manuális ami jól felszerelt és szép.


Ezeknél újabb nagyautókban már leginkább automata van.

2023. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!