Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóról vonóhorog leszedése?

Autóról vonóhorog leszedése?

Figyelt kérdés
Az autónak a forgalmijába szerepel a vonóhorog illetve hogy mennyi kg-ig lehet vele húzni, de viszont nem használom és le akarom róla szedni. Az lenne a kérdésem, hogy rendőr szólhat érte, hogy hol van róla? Vagy műszakivizsgán kötelező hogy rajta legyen ilyenkor? Nyilván csomagtartóba lenne a csavarjaival együtt, csak nem lenne felrakva.
2023. febr. 16. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ettől nagyobb baromságot se hallottam még.

HA nem használod akkor az elfér ott ahol van, sőt kisebb koccanásnál védi a te autód.

De úgy hogy a csomagtartóba teszed meg főleg semmi értelme nincs , csak hogy a helyet foglalja.

DE még az is lehet hogy ha levan szedve akkor bekell iratni a forgalmiba, de pontosan ezt nem tudom.

2023. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy amiatt fogod tudni eladni majd ha akarod, hogy van rajta vonóhorog. Inkább hagyd rajta, nem éri meg a papírmunka sem.
2023. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 csavar fogja amit 2perc alatt fel lehet rakni, egy ültetett és aránylag kicsi autó esetében nemhiszem hogy húzgálni fogok vele bármit is, ezért érdeklődtem hogy megbüntetnek e érte vagy sem, nyilván nem az egészet csak magát a horgot leszedni.
2023. febr. 16. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha leszedhető, akkor eleve nem lehetne fent, ha nem vontatsz (de senkit nem érdekel), ha nem leszedhető, akkor pedig mindig fent kell lennie (de ez sem fog érdekelni senkit műszakin kívül)
2023. febr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Majatom ***** válasza:
Csak műszakin nézik, mert le kell fényképezni. Nekem levehető van, és műszakin egy fénykép erejéig mindig fel kell szerelni.
2023. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!