Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-sek vezetési tudása az...

BMW-sek vezetési tudása az autó miatt alakul komoly szintűre?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 20:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "komoly szintű"? :D


A többség vezetési tudása autótípustól függetlenül kimerül abban, hogy "mernek menni" és nyomják a gázt.


Aztán az első teljesen hétköznapi helyzetben meg olyan balesetet okoznak, amit vagy ők, vagy mások nem élnek túl. Vagy csak leesnek a nyílegyenes útról is.


Maximum annyi, hogy az újabb autók egyre inkább hülye biztosak, mindenféle hárombetűs védelem ami belenyúl a vezetésbe, de még a váltó is automata és csak dobálja a 6-8 fokozatokat.

2023. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

#11 +++++++

Így van. Abszolút le lehet vágni akár az autó mozgásából közúton, hogy az ott ülő épp a telefonját nyomkodja, vagy van-e neki hivatásos vagy A jogsija. Én még olyat nem láttam, hogy BMW-s elvileg tudott volna vezetni. Vezetni amúgy egy csimpánz is tud, legyünk fogalmilag tiszták, vezetés az, amit annó rutinvizsgán mértek, volán mögött KÖZLEKEDNI tudni már inkább fontosabb lenne. Na, az nagyon keveseknek megy, és sajnos azt kell mondjam, hogy a bmw-audi-merci-skoda négyesnek megy legkevésbé. Nekik valahogy nem létezik az index, nem létezik a következetesség és bérletük van a belső sávba.

2023. febr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 NTBS ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nem állja ki az igazság próbáját.
2023. febr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a BMW-sek jobban vezetnek mint az átlag... Még valami hasonló épületes baromság?
2023. febr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%

Bár ilyen kérdésre felesleges normális választ adni mert látszik hogy egy debil írta ki, de azért legyen egy:


A BMW két dolgot jelent az emberek fejében:

- Prémiumautó

- Jobb vezetési élmény a konkurenseihez mérten.


Ezért nyilvánvalóan olyan emberek vesznek BMW-t, akik egyébként szeretik az autókat valamennyire. Márpedig aki szereti az autókat, az valószínűleg vezetni is szeret. Aki pedig szeret vezetni, az általában jobban vezet az átlagnál.


Lehet csúfolódni hogy hahaha nincs index, meg bevág eléd, stb - igen, van ilyen, nem exkluzívan BMW-sek csinálják, de nyilvánvalóan nem csak a normális autókedvelő emberek veszik a BMW-t, hanem a felelősségtelen suttyó autókedvelők is, akikre ezek jellemzőek. Nem a BMW teszi a suttyót suttyóvá, hanem a márka jól megalapozott imidzse - élvezetesebben vezethető prémiumautók - apellál az ő igényeiknek is. Ráadásul használtan minden más prémiumautóhoz hasonlóan eredeti árához képest elég olcsón megvehető, mondjuk egy Porschéval ellentétben.

2023. febr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%

#15 meséld már el miben lenne "jobb" vezetési élmény egy ilyen propelleres húszdé mint bármi más?


Szeretem az autókat, köztük élek szó szerint, imádok vezetni, de sose kéne ilyen propelleres izé.

Ellenben az utcán csomó ilyen savanyúképű anyukát, meg unott pasast látok E46-okban közlekedni.

2023. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

@16, ültél már akármilyen BMW-ben? Na persze olyanban ami jó állapotban van.


Tök mindegy milyen motor van benne. Az egész márka szlogenje "Freude am Fahren" volt sokáig, vagyis "A vezetés élménye". Ez főleg a kétezres évek végéig, mielőtt az SUV láz bejött volna, minden autójukon érződött is, de a rég bejáratott modelleken a konkurenciához mérten most is.

Ha lenne összehasonlítási alapod akkor ezt te is tudnád, mesélni pedig mesélhet róla az összes autós újságíró aki több autóban ült már egyedül mint mi itt gyakorin összesen együtt.

2023. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=f2KJrnqS_D8


Tessék, itt van neked 16i. Idegesítő a stílusa vagy sem, Doug Demuro vezeti aki nagyjából az összes létező egzotikus sportautót is próbálta már, van otthon neki Carrera GT-je, Audi RS2-je, Ford GT-je, és mégis imádja ezt a kis 16i-t vezetni, nézd 13:50-től.


Csak egyetlen példa.

2023. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
16%

#17 ültem, sokban. dolgoztam is sok példányon SEMMI plusz nincs bennük.

Amikor ott volt a lehetőség hogy most két autót kell átvinnünk X helyről Y helyre, egy ötös béemvét meg egy V8 mustangot, hát tizedmásodpercig nem gondolkoztam mondtam, hogy a V8-sat viszem én. :)

2023. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

@19, szíved joga, valószínűleg ott én is a Mustangot vittem volna. Ennek ellenére aki autós újságíró és fixen ezerszer több tapasztalata van nálad akármit is csinálsz, mind egytől egyig egyetért abban hogy a BMW, főleg egy hármas, még ha nem az M3-ról beszélünk akkor is egy sportos vezetési élményt nyújt, sportosabbat mint a Mercedes, Audi vagy bármilyen egyéb konkurencia terméke.


Beülsz akármilyen régebbi, főleg kisebb BMW-be ami még nem hullott szét, és ha szereted az autókat akkor ez egyből leesik.


Én nem fogom az időmet pazarolni, de ha mindenkinek a relevánsabb véleménye a tied ellen megy, akkor érdemes elgondolkozni hogy vajon kinek van igaza.

2023. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!