Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsö óra vezetés hogyan alakul?

Elsö óra vezetés hogyan alakul?

Figyelt kérdés

Héten fogok menni elsönek vezetni.Óktato annyit mondot elsö órán ö vezett .

Végig fogja dumálni az elsö órát ? Míröl tudd ennyit beszélni majd ? ( B. kat.jogsi )


2018. júl. 11. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kihalt parkolóban gyakoroltuk az elindulást, fékezést, sebességváltást.

Aztán elmentünk egy lakó-pihenő övezetbe, ahol a jobbkezes kereszteződéseket gyakoroltuk.

2018. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem már mondta telefonba ö vezet elsö órán.
2018. júl. 11. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő vezet attól még előtted is lesznek pedálok amivel befolyásolni tudod. Nekem is így kellett volna kezdenem mert nagyon béna voltam, erre úgy kezdtük hogy elmentünk a városba tankolni, én pedig még a pedálok sorrendjét is alig tudtam.
2018. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi először tanpályán mentünk (ami gyakorlatilag egy parkolóban volt kialakítva), gyakoroltam az elindulást, megállást, aztán kb. 25-30 perc után mentünk is ki a forgalomba.
2018. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van fb-n csoport tanulóknak és kezdőknek, keress rá, rengetegen leírtak a tapasztalataikat. Ha nem talalodz, irj nyugodtan
2018. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kimentünk tanpályára, ott átültem megmutogatta mi hol van, mit hogyan kell. Köröztünk kb végig, megállás, tolatás kuplung felengedés és ennyi. Visszafelé már én menetem. Ez kb olyan km lehetett forgalomban de nem kicsit volt halálfélelmem mikor mondta, hogy váltsak negyedikbe és nyomjam a gázt. Az első óra után az 50 legalább 150nek tűnt sőt még az szembejövők meg előttem menők is zavartak. Vicces így visszagondolva, de valahol el kellett kezdeni.
2018. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Boci lemaradt a szám. Kb 2 km volt.
2018. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Na jó, írni sem tudok. :'D
2018. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!