Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ablakmosó folyadék hamar ki...

Ablakmosó folyadék hamar ki fogy a tartályból,de nem lyukas elvileg. Ez ellen valami orvosság létezik?

Figyelt kérdés

Skoda Octavia I. 2000 évjárat 1.6 benzin(101LE)

3 literes ugyan a tartálya,de ha 4x-5x nyomok hosszabbat (2-3 másodpercig) és napi szinten kell kifogy egy hét alatt. Nézegettem van-e tócsa valahol,nem láttam semmit.

A fúvókán amin kijön szét szórva teríti szét a szélvédőn,nem a szokásos módon,hogy egy ponton kis csíkba nyomja ki,legalább is eddigi autóim olyanok voltak.

Ezt esetleg lehet cserélni vagy mi lehetne a megoldás? Valakinek esetleg volt már ilyesmi gondja?


2023. febr. 17. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne mosogass vele annyit.
2023. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most már azt csinálom,hogy alig merem nyomni :D,de hát...nemtudom ez normális-e
2023. febr. 17. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokat használod, jó hogy hamar kifogy. Enyhe időben lehet felesben vízzel, úgy olcsóbb.
2023. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egy éve nem töltöttem utána az ablakmosóba egy decit sem. :D :D
2023. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es ez jó :D :D :D.

Fater autójába is sokáig elég :D. Télen pedig jobban használja ő is. SX4 az

2023. febr. 17. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel alkohol van benne, így még gyorsabban párolog, tehát ha van rajta egy apró repedés, akkor nem csak csöpög és nem látod, hanem szépen lassan párolog is el. Aztán az is lehet hogy simán csak sokat használsz.
2023. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam a fényszórómosónál volt lyukas a cső, de csak annyira hogy csöpögött így télen szinte maradéktalanul el is párolgott.
2023. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 tisztán tartom az autómat, sűrűbben mosom le mint ahogy bedzsuvásodna annyira a szélvédő..
2023. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Téli időben én is igyekszem legalább havonta lemosni ha nincs fagy stb stb.


Szélvédőt meg este fele muszáj vagyok le mosni munka után mert koszos folyamat a napokban.


Lehet vékonyan lyukas valahol nemtudom. Majd megnézetem.

2023. febr. 17. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:

" de nem lyukas elvileg. "

Nem elvileg, hanem gyakorlatilag nem szabad lyukasnak lenni.

2023. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!