Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó lehet ez az üléshuzat...

Jó lehet ez az üléshuzat készítő cég,milyen minőségű üléshuzatokat gyártanak?

Figyelt kérdés

[link]

[link] opel/corsa-e


Körbe néztem pár céget és a legtöbb cégnél az alap üléshuzat ár 55EFt volt itt meg nem is drága az autómhoz 22EFt-túl van üléshuzat csak a többi árhoz képest amit más gyártók adnak kicsit gyanús nem kell tőle tartanom?



2023. febr. 17. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ők csinálják, mert ott egy autósbolt van, és a link alatt, elérhetőségben is a coolautó van. Ami egyben az Albaszerszám is (szoktam ott vásárolni). 22-ért is valami tömegkínait kapsz, mert egy sima Tescos is 12 ezer, és szemétrevaló. Amúgy 55-ért se drága, mert én pár éve nézegettem, és a tényleg típusspecifikus, ami olyan, mintha az autó saját kárpitja lenne, az 100 ezer körül volt.

Viszont Fehérváron, az Újcsóri úton van egy autókárpitos, őket kellene felhívnod.

[link]

2023. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor kamu lehet ez a leírás?


"A webshopban található összes méretpontos üléshuzat egyedi gyártásra, a megrendelésben leadott adatok alapján történik. Általában egy hét alatt jön össze annyi rendelés, hogy a gyártó felé továbbítani tudjuk. Fontos megjegyezni, hogy csak azokat a rendeléseket adjuk gyártásba, amikre beérkezett az előleg, vagy a teljes összeg.


A gyártó a mi rendelésünket feldolgozza, majd mikor jóváhagyta, megkezdőik a tényleges gyártás, ami a leghosszabb időt veszi igénybe, lévén több ezer huzatot kell legyártaniuk hetente.


Az egy rendelésben levő huzatokat a legyártást követően összevárják, azaz nem kapunk részszállítást, így 3-4 hét is eltelhet, amíg az általunk megrendelt termékeket kiszállítják nekünk.


Az átvételt követően további 1-3 nap, míg feldolgozzuk és kiszállítjuk a huzatokat.


A leírás menüpont alatt meg részletesen mindent leírnak a huzatról anyagáról,minőségéről.

2023. febr. 18. 00:00
 3/9 anonim ***** válasza:
3-4 hét alatt simán megjön Kínából a rendelt cucc. Sokat rendelek Aliról. Sajnos mindig alul voltak fizetve a varrónők, de azért ennyire nem, hogy az anyag és a munkdíj is kijöjjön 22 ezerért, szóval kizárt, hogy ez országon belül készüljön.
2023. febr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3/


írja is az oldalon,hogy külföldről érkezik mert több hét várakozási idő van

2023. febr. 18. 00:55
 5/9 A kérdező kommentje:

1/


Csináltam az oldalon a kionfigurátorban egy fasza üléshuzat kompozíciót aztán elküldtem egy üzenetet a végén,hogy mennyibe kerülne ez az összeállítás és emailben kaptam egy üzenete szlovákul,hogy majd felveszik velem a kapcsolatot.Biztos,hogy az oldal tulajdonos hölgy készíti az üléshuzatokat?Mert szerintem ő csak ugyan úgy egy forgalmazó mint amit én linkeltem oldalt,mivel az individual auto desing a szlovák válasz alapján egy szlovák cég.

2023. febr. 18. 01:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, de az üzletük előtt megyek el szinte minden nap, és egyszer telefonon is érdeklődtem, hogy motorülést vállalnak-e? De akkor egy férfivel beszéltem.
2023. febr. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt kizárt, hogy itthon csinálják. Én mikor vettem az autót 2016-ban már akkor 35-40 ezerért volt itthon varrt normális üléshuzat (Skoda Roomter)

Én ennyiért elengedném a helyedben, mert nagy eséllyel nem lesz jobb minőségre, mint egy 10 ezer Ft-os Lidl-ös.

2023. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem egy kis cég gyárt ezerféle sablonból ezerféle anyagból, színből és ezek keverékeiből üléshuzatokat. Amit én ismerek, ott megvan a sablonlista, van pár tucat szövet/bőr/plüss minta, azokból lehet összeállítani a kért kombinációt. A megrendelést továbbküldik az ezzel foglalkozó varrodába, ott megcsinálják és elküldik a kész árut a boltba.
2023. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7/


Anno az előző autómhoz nekem is 55EFt volt nekem jó volt a legolcsóbb semmi csicsa.Most itt is az ajánlott cégnél is találtam egy jó konfigot csak mikor a konfigurátor végén írtam egy üzenete a szlovák cég kapta meg a kérdésemet mert szlovákul írtak vissza.Viszont nekem kérdéses lenne az ár mert nem akarok egy vagyont költeni rá max 60EFt-ot

Egy ilyet konfiguráltam [link]

2023. febr. 18. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!