Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SX 50 olaj?

Aprilia SX 50 olaj?

Figyelt kérdés

Repsol Moto Scooter 2T olajat keverésre ajánlotok Aprilia SX 50-hez?

A másik kérdés, hogy honnan tudhatom meg hogy hány ccm valójában a motor?



#Aprilia #Aprilia supermoto #Supermoto köbcenti #Olaj keverés
2023. febr. 20. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik neves 2T olaj jó, én pl Motulból használom ugyanígy a scootert, szintén az SX50-esembe.

[link]

Azt meg szerintem lehet érezni, hogy hány köbcentis, 50-esen is nagyon tud menni, de 65-70km/h a vége, és ha jön egy nagyobb emelkedő, akkor kapcsolhatsz is vissza. Nekem garantáltan 50-es, mert szedtem már szét, alu hengeres, azon ugyan van egy számsor, de abból nem derül ki semmi. Ha neked már öntvény, akkor lehet már 70-es.

2023. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy 50-es amikor megvettem, csak kipufogó van cserélve rajta. Nagyon megy a motor azért kérdezem.
2023. febr. 20. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Tud menni 50-esen is 😉, ez nem Simson 😉🙂, időnként már a 7.-et akarom neki rakni 😆
2023. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!