Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Most kezdem nagy motoros pályafutásom. Milyen motort ajánlotok ha szeretek endurozni, illetve tetszenek a super motok is és a kettőt egy motorral szeretném megoldani. Az ilyen motorok mind üzemórásak? Üzemórás motor is használható utcán SM szettel hosszabb távon pl ha kedvem van kirándulni vele (pár száz km)? Azt tudom hogy az üzemórás motoroknak nagyobb a szerviz igénye. Ez miért van? Utcára bőr ruha kellene egy supermotora vagy az más típusra való? Suzuki DRZ E-t néztem amik nagyon régóta tetszenek de elég idősek már sajnos. Vagy KTM EXC 450et néztem még ami tetszik. Nem nem fogok előbb kisebb motorral tanulni, nem 15 éves vagyok van annyi eszem hogy óvatosan közlekedjek vele, megismerjem. Köszi a tanácsokat!

2023. febr. 23. 03:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kawasaki kle 500
2023. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
125ccm neked tökéletes motor majd ha kanyarból kifelé vizes úton full gázzal közlekedel akkor lehet nagyobbat venni . a motorosok 70% buzzzzi kategória csószós uton 25% többet nem mernek húzni a gázon . vegyél xr650r az nem teljesen üzemórás de cserébe van 60le és 130kg
2023. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Bőrruha pályára való. Hátránya a textillel szemben, hogy ápolni kell, baromira kényelmetlen eleinte, nyáron rád sül, előnye, hogy ha borulsz, jó sokat csúszhatsz aszfalton, és akkor is véd, a textillel ellentétben. Közúton nem fogsz tudni annyit csúszni, hogy a bőrruha előnyét "élvezhesd", mert vagy villanyoszloppal, vagy szalagkorláttal, vagy autóval találkozol, közúti motorozásra igazán felesleges és kényelmetlen a bőrruci, inkább cordura/egyéb textil normális protektorokkal.
2023. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10%
#12 Te sem motoroztál még életedben.
2023. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
de motorozok én tudok kanyarban keresztben menni ti meg csak buzzzultok csúszós úton
2023. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 És ha motorozol, akkor mégis hogy vagy képes 125 köbcentit ajánlani? Tök jó egy megbízható 125-ös, csak éppen a városból nem tudsz vele kimenni...
2023. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát egy kétütemű 125-ös aprilia pegasoval azért lehet haladni.
2023. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Aha, 125 a végsebessége, azt nem hívom haladásnak, ráadásul necces helyzetre egy autóúton nincsen benne semmilyen tartalék. Attól függ persze, mire akarja használni az ember, szomszéd városba ingázni jó lehet. Én ilyen kis motorokkal nem mernék felmenni egy autópályára.
2023. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2023. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!