Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted milyen autót vegyek?

Szerinted milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Női autót szeretnék, 1millió alatt és 10 évnél fiatalabbat,kis fogyasztással. Tetszenek a 307-esek,volt egy 206-osom, nagyon szerettem,az életemet is "megmentette",de sokan szidják a franciákat. Miket nézegessek?
2010. okt. 5. 21:05
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
És annál lehetőleg részletesebben kérném,mint németet vagy japánt. Márka,típus,stb.. Előre is köszönöm!
2010. okt. 5. 21:06
 2/25 anonim ***** válasza:

Renault Clio-t ajánlom a figyelmedbe, vagy a Toyota Yaris-t(Ha nagyon japán kell)! Yaris-sal annyi gond van, hogy 1 milka alatt nem kapsz belőle, maximum karambolosat...

De az Opel Corsa is elég jó!

2010. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok.(Kiegészítés)

A Corsa minden igényedet kielégíti(legalábbis amiket itt felsoroltál).

Alacsony fogyasztás, 1millió alatt lehet kapni akár 6 évest is, német, és ideális női autó!

Ajánlom figyelmedbe.

2010. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm, nézegetem is, bár a formájával nem vagyok teljesen elégedett,de hát mindent nem lehet egyszerre... :) Meg talán egy fekete szép felnikkel egész jól tud kinézni. És a IV-es Golfokkal mi a helyzet?
2010. okt. 5. 21:24
 5/25 anonim ***** válasza:
IV-es VW Golf tökéletes autó(nekem is az van)! Dízel változata még jól is fogyaszt, csak az inkább férfias autó, de nőket is láttam már vele. Ha neked tetszik akkor szerintem befektethetsz egy Golfba. Az biztos, hogy nagyon jó autó.
2010. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tetszenek, tudom, hogy megbízhatóak, nem is az a legfontosabb,hogy nőies legyen,hanem hogy kis fogyasztású,és nem hosszú, nőből vagyok, nem megy olyan tökéletesen a parkolás. :)
2010. okt. 5. 21:39
 7/25 anonim ***** válasza:
Ez esetben a VW Golf IV a legjobb választás számodra, kis csapott hátú, könnyű vele parkolni. :) Volkswagenek híresek a megbízhatóságukrol, fogyasztása jó(nekem átlagos használat mellett 5,5-6 liter->dízel)
2010. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Golfban, Corsaban, meg Peugeotban gondolkozom. Utóbbit kilőhetjük, eléggé szidják,én meg nem akarom a maradékot is autóra költeni. A Golf jobban tetszik, viszont ugyanazért a pénzért Corsából akár 3-4évvel fiatalabbat is megkaphatok. Na meg hát tömeg autó,olcsón tudok alkatrészekhez jutni,ha gond van. Bár lehet a levegőbe beszélek,annyira nem értek hozzájuk. Nem is egyedül fogok autót vásárolni...:)
2010. okt. 5. 21:51
 9/25 anonim ***** válasza:
jaja, én is vw-re voksolok. nekünk is az van kb 15 éve , és nagyon bevált márka. am nekem az V.golf tetszik nagyon, de a IV golfok se rosszak külsőre. hidd el nem bánod meg.
2010. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az V-ös nekem is jobban bejön,de az pont egy millával több, mint kéne... :) Hát akkor nincs más hátra, mint találni egy olcsó,hibátlan autót..:)
2010. okt. 5. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!