Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki!! Hogyan lehetséges,...

Suzuki!! Hogyan lehetséges, hogy bili anyagból készültségükkel is megállják a helyüket?

Figyelt kérdés

Két hete voltam Suzuki autószalonba, ahol is azt vettem észre, hogy egy mára egy mutatós autokká váltak a Suzukik. Közelről viszont már olyan, amikkel kétségeim vannak. Többek között az ajtók, mintha papírajtót csuktam volna, annyir lehelet vékony az egész. A G Astra-ámnak az ajtaja még anyagból van, mondhatni, hogy baromi nehéz ehhez képest. Örültség ilyen autóra cserélni? Mert mégis csak új lenne. Vagy Vitara vagy S-Cross GL+ lesz a vége, de ezek láttan azért kicsit elgondolkodtató. Mégis összességében: rengeteg szerelő azt mondja, ha minőségi autót akarok nagyon kevés szervizigénnyel akkor Suzuki, ha új, akkor pláne 10 évig semmi bajom nem lesz. Töménytelen mennyiségű tesztet, videot megnéztem és ott is inkább fétisként vannak emlegetve, hogyha szét vannak gyilkolászva sincs semmi bajuk...

De, hogy a túróba van ez, hogy ergo bili anyag ennyire jó? Vajon tényleg jó választás lenne egy G Astra után?


2023. márc. 5. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kevesebb néha több
2023. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted egy autó kasztnija mennyire fontos alkatrész megbízhatóság szempontjából?
2023. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%

Mert nem mindegy hogy egy suzuki swift-l borul 100-l,

vagy egy 300-s mercivel ami alapból 2t, de mondhattam volna opelt, volvo-t.

stb.

A suzukinak nagyon jó a motorja de törésteszten elvérzik.

(az újabbak már kicsit jobbak)

2023. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egy A8 szintű összeszerelési minőség, de még octavia se, de még így is abszolút vállalhatóak. Megsúgom hogy amúgy egy csomó középkategóriás autónak olyan hatást kelt az ajtaja mintha egy üres sütis doboz lenne odazsanérozva. Ettől függetlenül lehet jó az oldalvédelme az autónak.


A g astrát meg háromszor megkerüli bármiben egy vitara vagy scross…

2023. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
a G astra sincs vastagabb anyagból, csak lehet kapott az ajtólemez belső fele egy helyre kis kátránylapot tompításnak. :)
2023. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Amit japánok csinálnak, az minden esetben megállja a helyét.
2023. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Azt hittem ebből a bilianyag témából kinőtt a társadalom, amikor az MKI Swift kifutott...
2023. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
#6: Kivéve amikor nem, ugye.
2023. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Suzuki a legjobb márka, hiába akarják sokan betegesen befeketíteni, nem fog sikerülni.
2023. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
#9 :) :) :) :) :)
2023. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!