Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor küldik ki a súlyadót?

Mikor küldik ki a súlyadót?

Figyelt kérdés
Márc. 15-ig ugye be kell fizetni a súlyadót, de csekket még nem kaptam. Mások is jártak így? Az összeget tudom mert az ügyfélkapun már fent van, de csekket még nem kaptam.
2023. márc. 8. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Súlyadó már rég nincs. Gépjárműadónak hívják, és fizesd be online, az a legegyszerűbb. Szerintem akinek van ügyfélkapuja, annak nem küldenek csekket.
2023. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2023. márc. 8. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete jött ügyfélkapun..
2023. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Faternak megjött kb 2 hete, nekem még nem.
2023. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Majatom ***** válasza:

Csekket csak akkor küldenek, ha kéred.


[link]

2023. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2023. márc. 8. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapud akkor azon kellet hogy kapj értesítőt, ott meg le van írva hogyan kell fizetni, ha csekkhez ragaszkodsz kérni kell. Aztán vagy utalod, vagy leszeded az appot és azon keresztül fizetsz bankkártyával. Az App egyébként nem túl régi, talán fél éves és picit lassú de én azzal fizettem és működött.
2023. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Márc. 16-ig kell, mert márc. 15. munkaszüneti nap. Én is aggódni kezdtem szűk két hete, apám meg anyám már megkapták, azon a hétvégén én is megkaptam ügyfélkapun febr. 25-én.
2023. márc. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Vagy ráböksz a határozatban levő linkek egyikére (egyik a fél éves, másik az egész éves) és egyből befizeted böngészőben. Nem kell sem appal, sem utalással sz*rakodni. Jól is néznénk ki, hogy okostelefonnal buzeráljak vagy tranzakciós díjjal terhelt utalást indítsak.
2023. márc. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

március elején feladta a nav

az hogy mikor érkezik meg a postától és a csillagok együttállásától függ

2023. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!