Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Először megyek fel egyedül...

Először megyek fel egyedül Budapestre. (Autóval) Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Friss jogsis vagyok 17 éves fiú vagyok, pár hónap "rutinnal". Lakóhelyem környékén biztos vagyok magamban, de most hétvégén először megyek fel Budapestre egyedül. Van valami tipp? Mire figyeljek jobban, illetve milyen forgalomra számítsak szombat dél körül? (A westend a cél az m3ason keresztül)

2023. márc. 9. 13:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem hogy lerakom a belvárosba valahol az autót és onnan sétálok a bevásárlóközpontig. Mennyire nehéz 2 körül parkolót találni a westend környékén?
2023. márc. 9. 15:28
 12/20 A kérdező kommentje:
Illetve a forgalom milyen szokott lenni?
2023. márc. 9. 15:28
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
A Westend parkolóház kiálló/beállónál nagyon figyelj a padkára, én is, sőt ismerősöm is ott sértette fel a gumiját, mert magas a padka a sáv pedig nagyon szűk.
2023. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

A belvárosban nem a legjobb ötlet lerakni az autót.

Akkor már inkább rakd le Rákospalota-Újpesten és vonatozz be. Kb. 10-20 percenként van vonat a Nyugatiba.

2023. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Diákként ráadásul kb. 200 Ft-ból megvan a vonatjegy oda-vissza.
2023. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom honnan jössz de arra figyelj, hogy a lámpánál ha zöldre vált akkor azonnal indulj el, ellenkező esetben a helyiek anyukád egyik foglalkozását fogják emlegetni.
2023. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Oldfire ***** válasza:
0%
A mazsolákra kell figyelni. A falubikáira. Az elmebetegekre. A kresz szabályokra. Mindenre. Inkább ne menj fel Pestre...
2023. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%
Én biztos nem tenném le a kocsit a halál fszán, menj be westendbe, leparkolsz ott, sokkal egyszerűbb.
2023. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem hasznos egy ilyen vezetés előtt google streetview-n vegignézni az útvonalat. Ismeretlen terepen sokkal nehezebb friss jogsival vezetni, mintha már legalább a nagyobb csomópontokat megnezed előre.

Menni fog, ne aggódj! :-)

2023. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, semmi gond nem volt. Kicsit túlgondoltam.. :D
2023. márc. 29. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!