Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

18 éves lányként veszélyes egyedül ic-vel felvonatozni Budapestre?

Egy ismerős várna a megállóban onnantól vele lennék, igazából hazafele is ő rakna fel a vonatra. Veszélyes szerintetek? Még sötétedés előtt jönnék haza,kb 3-kor.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vonat, IC, InterCity, Budapest, MÁV, tömegközlekedés, egyedül

2019. dec. 25. 22:46  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Szerintem Vácról Pestig nem veszélye.

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/27Időpont 2019. dec. 25. 22:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Picit tavolabbról utaznék, Miskolcról

# 2/27Időpont 2019. dec. 25. 22:48 Privát üzenet
Miért lenne veszélyes? 18 éves lányok ezrei utaznak heti rendszerességgel gimibe, egyetemre vonattal és valahogy nincs tele a média az ellenük elkövetett erőszakos cselekedetekkel - mivel ilyenek nincsenek.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/27Időpont 2019. dec. 25. 22:49 Privát üzenet
Igen, mi itt Pesten 18 éves lányokat eszünk vacsorára.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/27Időpont 2019. dec. 25. 22:52 Privát üzenet
Nem veszélyes.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/27Időpont 2019. dec. 25. 22:52 Privát üzenet
Dehogy veszélyes, honnan veszed ezt a marhaságot? A szüleid beszélték tele a fejedet ezzel a hülyeséggel? Úgy mégis mi történne? Ja, azt nem tudod.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/27Időpont 2019. dec. 25. 22:54 Privát üzenet
Szervkereskedelem, nemi erőszak, elaltatják, kirabolják, eladják Pesten prostinak.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/27Időpont 2019. dec. 25. 22:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó,nem kell gúnyolódni. Csak én pl sosem vonatoztam ilyen tavolra egyedül

# 8/27Időpont 2019. dec. 25. 22:58 Privát üzenet

Ha közelre mégy, az miben más? Egy 5km-es úton is történhet akármi, ahogy egy 230Km-esen is.

Meg nem tudom, hogy hol élsz, ez nem a vadnyugat, hogy csujogató indiánok rabolják ki a vonatokat. Meg nem nyolc hanem tizennyolc éves vagy, sokan ennyi idősen mennek egyetemre és laknak kollégiumban/albérletben egy másik városban, és hetente járnak haza és..érted miért csodálkozunk ezen.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/27Időpont 2019. dec. 25. 23:05 Privát üzenet
Csak annyira veszélyes, mint 18 éves lányként felülni egy vonatra. Szerintem fiatalabbak is utaztak már egyedül, akár nagyobb távolságra is. 18 évesen jogilag felnőtt vagy, lassan próbálj meg úgy viselkedni. :)

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/27Időpont 2019. dec. 25. 23:12 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mozdonyvezetőnek lenni mennyire monoton, mennyire unalmas? Régóta gondolkodom rajta, hogy mozdonyvezető legyek, de félek attól, hogy nagyon magányos maga a munkakör amiatt, hogy...
Etele térről hogy jutok e, Rákospalotára M3 kivezető? Shell kút érdekelne. Pánikbeteg vagyok, és sokszor eltévedek egyedül.
Hány éves kórtól utazhat egyedül a gyerek távolsági buszon?
Egy humanoid robotnak kell jegyet venni a buszon, ha önállóan egyedül száll fel? Vagy ingyen utazhat?
Gyermekét egyedül nevelő anyuka vagyok, ezért kapok emelt összegű családi pótlékot már évek óta. De én még csak most hallottam a MÁK kártyáról. Nekem nem küldtek ilyet. Hol lehet...
Szerinted a budapesti agglomeráció reggeli (reggel 4-6 óra között induló) vonatai biztonságosak egy 14-16 éves gyermek számára, ha az egyedül utazik?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!