Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo Giulietta vélemények?

Alfa Romeo Giulietta vélemények?

Figyelt kérdés

Feleségem eddigi autóját most fogja kinőni a család. Igazi Nő módjára nyilván szeretne valami divatosat (eddig Mini Cooperrel járt) attól még hogy kompakt méretre kell váltani.


Én viszont csak bizonyos német márkák terén vagyok valamennyire ismeretekben gazdag, az Alfáról semmit nem tudok, csak hogy nem olyan jó a híre megbízhatóságra, de ez nem tántorít vissza, a Mininek sincs jó híre mégis bevált évekig, a BMW-nek sincs mégis a harmadik ilyen típusommal vagyok boldog, ahogy mindenben úgy itt is a negatív vélemények tíz pozitívnál is hangosabbak. De hogy az Alfánál is így van-e, vagy tényleg kerülni kell ha használni is szeretnéd, azt nem tudom.


Benzines kell mindenképp, nem menne sokat hosszú távon.


Neki az Alfa Romeo Giulietta tetszik a legjobban. A keretünk megvan ebből a legmagasabb árúakra is, jól tartott keveset futott autót keresünk mindenképpen amilyen a Mini is volt. 2016-2017 utániakat nézünk elsősorban. Ami leginkább érdekelne:


1) Mit kell tudni a benzinmotorokról, mik a jellemző gondok, mennyire kell félni tőlük, ha egy jó állapotút kifogsz mire érdemes figyelni hogy sokáig megbízható maradjon?

2) Tudom hogy már elég régen kezdték gyártani a típust, így érdekelne hogy a faceliftekkel érdemben tudták-e modernizálni a funkciókat, vagy elavult már belülről (például az infotainmentre gondolok - jól gondolom hogy pontosan ugyanazt a borzalmas uConnect rendszer kapja, amit a Fiat 500?)

3) Összességében milyen autó mondjuk egy német riválishoz (Golf VI-VII, Astra, Focus stb) viszonyítva?


El fogunk menni megnézni egyet természetesen, de addig is érdekelne azok véleménye, akinek volt/van/szerel ilyen autót. Köszönöm!



2023. márc. 9. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó.
2023. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kifejezetten megbízható típus. Érdemes 2012-től (facelift nézni). A MultiAir verziók kicsit több odafigyelést igényelnek.
2023. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!