Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo Giulietta 2-2,5-3...

Alfa Romeo Giulietta 2-2,5-3 Millióért jó választás lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Autóvásárlás előtt állok, fordom van imadom de 26 éves ideje lecserélni:D Mercit nézegettem de ennyiért kb A-B osztalyt kapok az meg nem tetszik, Audi bmw nem jöhet szoba.

Igényes vagyok az automra viszont nem szeretném ha otthagy a valahol vagy ilyesmi. Ezért a pénzért már jó választás lehet egy fent említett Alfa vagy nézzek Skodat Renaultot?


Köszönöm



#Made in Italy #Alfa Rómeó , guiletta , Alfa Amore. Amire mió Chiao bella
2022. ápr. 20. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd jönnek mindjárt és elkezdik szidni mint a bokrot, mer' Alfa... XD


Én is vennék szívesen ilyet, 1.4 turbó benzinnel vagy 1.6 multijettel, csak többe kerülnek mint a kategóriatársai.

2022. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tapasztalatokat, saját vagy ismeros hiteles tapasztalatokat szívesen fogadok, de a szomszedom macskája ak a kutyájának az Egerenek az unokatestvérének a sógorának a haverjának szar válaszokat ne irjatok, csak ha hiteles saját tapasztalat :D


170 loval erdemes venni vagy sima 120 legyen? ;)

2022. ápr. 20. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a 120 lóerős tartósabb...
2022. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2022. ápr. 20. 13:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek meg
2022. ápr. 20. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:

FORD Focus 1.6 Ti-VCT


[link]


[link]

2022. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem giulietta.

Üdv, egy giulietta tulajdonos✌️

2022. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!