Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó az, ha valaki hangos...

Miért jó az, ha valaki hangos autóval-motorral riogatja az embereket? Nemgyári kipu, durrogatás stb?

Figyelt kérdés

Ez most nem troll kérdés!

Biztos tudatában vannak ennek gondolom? Majd infarktust kapok állandóan. Nem letolni akarom őket, de ez óhatatlan, persze szórakozzanak ha jó nekik. Bár ne kapnék, bár ne ébrednék fel rájuk, ez a bajom...



2023. márc. 10. 15:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És most nem arra vagyok kíváncsi hogy "kompenzálnak valamit" meg ilyenek.
2023. márc. 10. 15:23
 2/13 A kérdező kommentje:
Valamint nem hozzám hasonló emberek panaszaira vagyok kíváncsi. Konkrét válaszokat keresek.
2023. márc. 10. 15:29
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Kap egy kis figyelmet, mert amúgy le se szarná senki.
2023. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
1: pedig erről van szó
2023. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha jobban megnézed, akkor az estek többségében, és általánoságban, valami lerúgott szarral közlekedö hoki gyerekek csinálják ezt

Elő tudják adni mqvukat, figyelem stb stb.

2023. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Az nem jutott eszedbe hogy csomó kocsi gyárilag ilyen? pl sportautók legtöbbje. Igen,durrog,csattog és?
2023. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ok, sok nem gyári is ilyen, nem is ez a lényeg. Mert attól még látom (hallom) hogy direkt úgy nyomják hogy zavaró legyen. Olyan mintha kötelező lenne zöldre padlót nyomni az ilyen autókkal. Amúgy az esetek nagy részében tényleg leharcolt járgányokat alakítanak át ilyenekké ahogy #5 mondta.
2023. márc. 10. 16:01
 8/13 A kérdező kommentje:
6# és --> Frászt kap sok ember, kifelé destruktív hobbinak hangzik nekem. Miért jó az?
2023. márc. 10. 16:02
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azon semmit átalakítani, lerohad róluk a kipufogódob és a lyukas kipufogó ilyen hangot ad. Van hogy teljesen le is vágják a dobot.
2023. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Van sok kókány meg sok gyári is. Én pont lesz@rom. Sokkal jobban zavar ha valaki pofátlan.
2023. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!