Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga bukás után...

Forgalmi vizsga bukás után érdemes iskolát váltani?

Figyelt kérdés

Már háromszor buktattak meg Zuglóban az írott kőnél, de olyan bunkók ott a vizsgabiztosok is, némelyikük nem is köszön, csak nyomatja a házmester mentalítást. Meg valahogy a képzéssel sem vagyok megelégedve, illetve az egész rendszer a pénzre megy itt…

Szerintetek érdemes lenne átmenni másik autósiskolába? A 4S-re gondoltam Óbudán, nekik jó a sikerességi mutatójuk is.

Vagy már hülyeség lenne 3 forgalmi vizsga után iskolát váltani? Kinevetnek? Van értelme? :/



2023. márc. 11. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2023. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A három alkalomból melyiknél mi volt a hiba, vagy mit mondtak bukási indoknak, lehet tudni?
2023. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdemes.

Amúgy tisztában vagy azzal, hogy központi vizsgabiztosok vannak? Nem az autósiskola választja ki és nem is a sajátjuk. Ha átmennél egy másik autóiskolába (nagyon fölösleges) ott is kifoghatsz ugyanilyet.

Talán benned van a hiba, hogy miért buktattak meg eddig. Nem mondták el, hogy mit rontottál el? Nincs leírva a minősítő lapon, hogy miket hibáztál?

2023. márc. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most mi ez a bunkó kioktató stílus? Egyik se a kérdésre válaszol csak személyeskedtek itt… Csak tudom, milyenek ott. A másikban pest megyében vizsgáznék, nem Budapesten… Hogy lenne ugyan az a forgalmi biztos?
2023. márc. 11. 09:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Harmadik esetében már az oktató se értette, miért buktattak meg. :( Az első jogos bukás volt. mondjuk sulykolta végig belém, hogy dinamikusan vezessek, aztán azért buktatott meg…
2023. márc. 11. 09:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, én nem személyeskedek, csak érdekel, hogy melyiknél mi volt a hiba. Vagy legalább mit gondoltak annak. Feltételezem nem ok nélkül buktatnak, tehát valamit csak kellett mondaniuk.
2023. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os nem neked írtam, hogy személyeskedsz. De a moderátor tiltotta akiknek írtam már. Hamarosan le írom neked :)
2023. márc. 11. 09:48
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Én ugyan nem Pesten csináltam a jogsit, hanem vidéken, de neken érdemes volt oktatót / iskolát váltani. Én is három bukás után váltottam. Akkor jöttem rá, hogy az előző oktató gyakorlatilag semmit nem tanított meg rendesen...
2023. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

nem

inkább vegyél még órákat és figyelj oda

2023. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:
48%
Vidékiként érdekelne, mit takar az a kifejezés, hogy egy fővárosi vizsgabiztos "házmester mentalitás"-t nyomat? ;)
2023. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!