Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit érdemes ilyenkor csinálni?...

Mit érdemes ilyenkor csinálni? 4 Sikertelen forgalmival már ne is reménykedjek? A PÁV-on mit kell majd csinálni ha arra kerül a sor?

Figyelt kérdés
Ma buktam meg negyedjére forgalmin. Oktatóm szerint jól vezetek, én vagyok az egyik legjobb tanulója, egyáltalán nem tart alkalmatlannak. De mikor vizsgára kerül a sor egyszerűen leblokkolok. Nem tudok elvonatkoztatni a negatív gondolataimtól, hiába próbálok pozitívan hozzáállni, egyszerűen nem megy. Ahogy beülök vizsgán az autóba azt várom hogy cseréljünk már helyet, annyira rosszul vagyok. Lehet hogy pszichésen alkalmatlan vagyok? Érdemes tartani egykis szünetet és elmenni pszichológushoz? Vagy fogadjam el és adjam fel az egészet úgy hogy már kb 700K benne van? Ti mit tennétek? Van köztetek olyan aki többször bukott és meglett?

2021. júl. 27. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

700K


Megértem, hogy az oktató bátorít:D

Amúgy lövésem nincs, kellemetlen szituáció.

2021. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

700k azért elég húzós, még 4 bukással is.


Egyébként neked kell magadban eldönteni, hogy érzed-e azt, hogy megtudod csinálni vagy sem. Az izgulásod neked kell leküzdened.

2021. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el meditálni.
2021. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

"Oktatóm szerint jól vezetek, én vagyok az egyik legjobb tanulója"


Uh...

2021. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy te vagy a legjobb tanulója, hiszen belőled él 🤷‍♂️
2021. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát már magam sem tudom

Nagyon nehezen éreztem rá a technika kezelésére, kb 55 óránál mentem el előszőr vizsgázni, akkor jutottam legtovább, az utolsó 2 percben csesztem el. Aztán a covid miatt folyton hónapokra szünetelt a vezetés, maradtak el vizsgák is, így folyton plussz órákat kellett vennem. Szerintem simán megállnám a helyem a forgalomba, csak a vizsgán mindig durván ráparázok, és hülyeségeken elcsúszok

2021. júl. 27. 13:43
 7/16 A kérdező kommentje:

#3

Meditálást már próbáltam

2021. júl. 27. 13:44
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem állnád meg a helyed sehol sem, ha itt nem tudsz normálisan közlekedni.
2021. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki a kérdező nem kapott elég fenéknyalós választ ezért újra kiírta a kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

2021. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es

Az nem én vagyok, az egy régebbi kérdés

2021. júl. 27. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!