Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez miért ilyen olcsó?

Ez miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Mostanában foglalkoztatnak a veterán autók, így néha nézelődök, hogy hogyan alakul a piacuk. Ma belefutottam ebbe a hirdetésbe és azt szeretném kérdezni, hogy ez vajon miért ilyen olcsó? Mármint mégiscsak egy OT-s Jaguar. Nem kéne ennél többet érnie?


[link]



2023. márc. 13. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan olcsó. Csehországban 1970-es ugyan ezzel a motorral hasonlóan jó vagy még jobb állapotban 3000€-val olcsóbb. Ha onnan behozod és papírozod még mindig 2000€-val olcsóbban jutsz hozzá. Az OT vizsga más kérdés, de kellő kitartással el lehet intézni.
2023. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na igen, az okés, hogy külföldről behozol egy olcsóbbat, de kérdés, hogy arram ennyit kell rálocsolni? Mert ki tudja, hogy ott mennyire toldozták-foldozták. Itt már ugye az OT rendszám adott, ezért fura, hogy csak ennyit kérnek érte. Azért mégiscsak egy 50 éves Jaguár.
2023. márc. 13. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor belinkelem, győződj meg róla a saját szemeddel, hogy milyen állapotban van.


[link]

2023. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de ennyire nem értek hozzá. A motorban látni 1-2 rozsdafoltot, azt tuti meg kell csináltatni, mert az OT vizsgán nem lehet sehol rozsda, plusz, nem tudom, hogy az ülés állapota számít-e? Ezért nem tudom, hogy erre mennyit kell még pluszba költeni az OT minősítéshez? Ennyiren em vágom a témát, csak hobbi szinten érdekel.
2023. márc. 13. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, a motortéri rozsdát ki kell javítani, viszont azt talán a megegyszerűbb. A leömlő lehet rozsdafoltos. Ez az az alkatrész amit a nagy hőhatások miatt szinte lehetetlen rozsdamentesen tartani. Persze nem úgy kell érteni, hogy szinte szétrohad.


Ha érdekel a téma keress rá YouTuben a Becsületesnepper csatornára, neki van mostanra talán már több videója is az OT vizsgával kapcsolatban, pár órás anyag.

2023. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, majd ránézek. Igazából a formavilága tetszik ennek az XJ6-os szériának, ezért néztem rá, hogy milyen és valahogy tök olcsónak éreztem, ahhoz képest, hogy milyen kocsi.
2023. márc. 13. 17:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem olcsó....


Másrészt a vételáron felül még fenn is kell tartani.

zabál 20 litert százon amikor 600+ az üzemanyag ára.

drága alkatrészek amiket mind külföldről kell keresgélni hozzá.

2023. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyet nem is akkor kell venni ha érdekel a fogyasztás vagy a fenntartás. Ezeket szeretetből kell venni, rajongásból. És szerintem manapság 4 millió egyáltalán nem sok.
2023. márc. 13. 17:10
 9/11 anonim ***** válasza:
annyira nem sok a 4 millió valóban de akkor inkább egy w116 mercedes mint ez.
2023. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, kinek mi, nekem nem jönnek be a régi bálna mercik.
2023. márc. 13. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!