Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorozásnál mennyire fontos...

Motorozásnál mennyire fontos a motoros csizma? Városban 500 köbcentis sportmotorokkal sokakat látok ilyen sima utcai cipőkben…

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden egyébb védőfelszerelésnek, ennek is akkor van szerepe ha esel, mert egy sima cipő nem fog védeni ha rádesik a motor, és mondjuk pont a kipufogóhoz nyomódik a lábad. De simán elbukhatsz úgy is, hogy kifordul a bokád, a komolyabbakban már erre is van védelem.
2023. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos.

Én meg látok nagyon sok motorost pólóban, rövidnadrágban, papucsban, becsatolatlan sisakkal. Nem muszáj a legkisebb eséstől is megsérülni, de persze lehet, ha az ember idióta.

2023. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Exem sebészeten nővér. Én motorozom és egyszer mondtam neki, hogy ha csak a sarokig megyek akkor is teljesen beöltözöm. Erre mesélte, hogy volt náluk egy robogós fickó, elesett,

sportcipő volt rajta. Azt mondta a szó szoros értelmében egy húscafat volt a jobb lábfeje helyén.

Az összes ruhadarab nagyon fontos, de talán a csizma az egyik legfontosabb!

2023. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam egy robogóst elcsúszni, leszakadt a bokája alatt a lába.
2023. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Pesten többsávos úton a pirosnál állt a haverom. Mellette lévő sávban balfasz nőcike hirtelen ráhúzta a kocsit és átgurult a lábán, mert "nem látta".

Na most a srácon egy Dainese csizma volt. Semmi baja nem lett, a csizma orrán a cserélhető koptató egyik fele picit eltorzult. Ez a nem mindegy. Tippeld meg, hogy mi lett volna a lábfejével egy tornacipőben.

2023. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért megjegyezném, hogy léteznek motoros cipők is, látszatra olyan mint akármelyik utcai cipő, csak 1-2 helyen azért meg van erősítve, plusz az áruk is valahol 50 ezer körül kezdődik :D (pl Alpinestars J-6 )
2023. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!