Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó oktatóm, már 1 hónapja...

Autó oktatóm, már 1 hónapja hajtok, és azért cseszeget mert már tudom fejből az utat, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Már 3 hete ugyan azokat az utakat járjuk, és egyszer azt mondja hogy magamtól kell tudjam, egyszer meg azt mondja hogy ne csináljak semmit fejből???
2023. márc. 16. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, már én is tudtam, melyik tábla hol van, melyik sáv szűnik meg, mégis mit várt? 3 hét után már fejben kell, hogy legyen a város.
2023. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jó ha megszokásból vezetsz! Anno én is rutinszerűen mwntem végig az utvonalon, csak egyszer beleszól,hogy most itt jobbra, én meg ösztönösen balra mentem. Az életben is lehet hasonló,mint mikor anyós ovijához veterő utcát egyirányúsították, én meg ösztönösen megfordultam rajta.
2023. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!