Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire érdemes simsont,...

Mennyire érdemes simsont, mz-t vagy hasonlót venni még mostanába?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami kis robogót, de az újaknak ez a kinézete, az elrendezése nagyon nem tetszik. Viszont ezek a régi típusok meg tetszenek, de nem tudom, hogy mennyire lehet még alkatrészt kapni hozzájuk, megéri-e az árukat stb.

2023. márc. 17. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, csak magy része szar. Az pedig, hogy megéri-e az árát erősen szubjektív. Szerintem elképesztő pofátlan módon túl vannak árazva. Ennek ellenére én is Simsonozok, mert nagyon szeretem a típust.
2023. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

SZar az már mind, gagyi alkatrészekkel vannak meg kókányolva.

Mutat úgy ahogy de tartósan nem lehet rájuk számitani.

Annyiért , (500 ezer) már egy normális motort kapsz amihez van alkatrész és szerviz háttér is.

A minap hirdettek egy 400-as Burgmant 500-ért és 19000 km volt benne, 20 évesen.

Én biztos hogy valami ilyet vennék .

2023. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi használatra semmiképp sem. Mondják még az öregek, hogy persze, gyereknek jó a Simson, megtanul motorozni, ez akkor jó ötlet, ha már ott van a garázsban. Amennyiért most mennek, vehetsz normális 50cc-s járművet is, amit esetleg még gyártanak, és amikor szerelni kell (márpedig ezeket manapság már sokat kell), nem csak a kínai utángyártott sz*rt tudod belerakni, garantálva, hogy nemsokára megint szerelni kell. Bő tíz éve még romantikus volt, hogy egy ismerősöm MÉH telepről guberált egy évig és épített egy saját Simsont - bár ő 14 évesen amikor Simsont és könyvet kapott, hamarabb kapta szét az egészet, minthogy ráült volna -, most már időben és árban is elszálltak ezek. Ha még van/örökölsz egyet és szeretsz foglalkozni vele, tök jó, de venni egyet nagyon rossz ötlet.
2023. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy megéri e azt csak te tudod.

Én napi használatra nem vennék. Az áruk töredékéért fényévekkel jobb motort/robogót veszel minden szempontból.

2023. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mai árakért ne. ha van otthon megérős, de kell egy alap motor szerelői tudás plusz ráadás, mert sose hagy mókolni való nélkül. kezdőnek jó a simson, mz ráadás. én pl kurvára szeretem az mz etz 125öt, de a mai árából akár egy 250 ccm-eset is vehetsz.
2023. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!