Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda 50 vagy generic...

Derbi senda 50 vagy generic trigger 50?

Figyelt kérdés
Nezegettem ma ezeket a motorokat es nem tudok donteni. Kinezetre inkabb a derbi tetszik, viszon van egy ket generic is ami eleg szep. Valaki akinek volt mar esetleg valamelyik? Velemeny?

2023. márc. 20. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Derbiben AM6 blokk van, Genericben AM6 licensz, talán valamivel kevésbbé megbízható a Generic, de nagy baj azzal sem lesz. Bármelyiket is vennéd, a tuningolt példányokat messziről kerüld el!
2023. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Rendben, koszonom!

A kevesbbe megbizhatot azt hogyan ertsem? Motor ugyilegy?

2023. márc. 20. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak az ősrégi derbikben volt am6 blokk, a nagy részükben d50b blokk van (ami jobb mint az am6).

A gereric meg kínai, az am6 kínai másolatával.

Én a derbit javaslom mindenképp.

2023. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Nekem is ahoz jobban huz a szivem. Mint a kinezete miatt, mint amiket mondanak rola.

(A Genericrol azt hallottam, hogy rengeteg minden masolat rajta es oruljek ha nem esik szet alattam. Bar ezt az infot se tudom, hogy mennyire igaz)

2023. márc. 20. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!