Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék ilyen Csillag...

Stickynotes kérdése:

Hol tudnék ilyen Csillag Patrikos felnit beszerezni?

Figyelt kérdés

Keresem a képen található felnit, vagy ehhez hasonlót, esetleg olyan helyet, ahol elkészítik megrendelésre. Matricával is kiegyeznék, csak Patrik legyen.:)


[link]



2023. márc. 23. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Jézus isten de gáz :D

Egyébként ez csak egy sima felni amit utólag festettek ilyenre.

2023. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Egy találkozóra jó poén egy ilyet megcsinálni.

Egyébként ez Borbet A felni, egyedileg festve. De ne ezt másold le, találj ki valami egyedit

2023. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem véleményt kértem, hanem segítséget.:( Attól, hogy nem tetszik, keresni még szabad, sőt, napi szinten használni is, bár azt sehol nem írtam, hogy ez lenne a cél.


Mivel sajnos nincs hozzá tehetségem, nem fogom tudni magam megcsinálni, ezért keresek olyan helyet, ahol vállalnak ilyet. Nem is kell pont ugyanez, ezt is írtam. Csak Patrik legyen.


Továbbra is szívesen veszem a hasznos válaszokat és előre is köszi annak, aki tényleg segítő szándékkal ír.

2023. márc. 23. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ember legyen a talpán az a fényező, aki ilyet elvállal...

Inkább érdemes lenne akkor fóliásnál próbálkozni. Vannak olyanok akik egyedi mintákat is terveznek, gyártanak. Ott előbb találsz majd olyat, aki elvállalja szerintem ismeretlenül is.


#2

2023. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bármilyen megoldás játszik, nem ragaszkodom festéshez.
2023. márc. 23. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Készíttetsz rá foliamatricát, le van fényezve, rá a matrica és problem solved.
2023. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!