Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legnagyobb/legjobb...

Melyik a legnagyobb/legjobb motoros ruházat üzletlánc, illetve webshop Magyarországon?

Figyelt kérdés

Kicsit ismeretlen terep ez a motoros ruházat nekem, de nem akarom elspórolni, szóval olyan helyet keresek ahova besétálok, és van mindenből, és tudnak is segíteni kiválasztani a dolgokat.


Van ilyen hely, ahol van minden egy helyen, vagy úgy kell mindenhonnan majd összeszedegetni inkább?


Van ez a Shox áruház, de hiába van látszólag nagy választék, kb semmi sincs raktáron az üzletekben, webshopról meg láthatatlanba nem rendelnék, szóval ennek így semmi értelme. Ezen kívül mást nem nagyon ismerek.


Köszi előre is!



2023. márc. 23. 11:42
 1/5 Revolúcióbiológus ***** válasza:
A legtöbb magyar bolt a lopások miatt nem tart készletet - az nem jó ötlet, hogy 100 millió forintnyi áru ott áll a bemutatóteremben aztán valami jugoszláv vagy orosz banda feltöri és kirámolja. Meg a ritka méretek be is szoktak ragadni, szóval az megint nem jó, hogy 5 évig ott porosodik a polcon egy L-es kesztyű vagy bukósisak, miközben a gyártók évente frissítik a katalógusokat új modellekkel.
2023. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a fehérvári Shox-ban voltam, ott azért ruházatból volt választék, vagy ha nincs a méretedben akkor meghozzák. Azt én is néztem, hogy sokminden a fővárosi üzeltükben van, így az a tippem, hogy 1-2 nap alatt biztos lehozzák onnan. Kisebb boltok se tartanak mindent és minden méretben, de pl pár hete vettem csizmát és másnapra meghozták.

Esetleg még a SuperZone-t kellene megnézned

[link]

2023. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán a Shox és a Superzone a két legnagyobb/amiről a legtöbbet hallani, de voltaképpen ez a ruházat dolog olyan, hogy amikor épp valamerre jársz, szétnézel, van-e motorosbolt, apám nyaraláskor minden olasz boltba benézett. Sisakot meg úgy vett, hogy kinézte, milyet szeretne, valahol felpróbálta, aztán végül külföldről volt olcsóbb megrendelni. Látatlanban valóban nem érdemes venni, kivéve ha adott márka adott méretéről már van tapasztalatod, hogy az neked jó - cserébe mint minden online vásárlásnál az EU-n belül, 14 napig bármit visszaküldhetsz akár ok nélkül is.
2023. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Superzone a legjobb óbudán!
2023. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

itthon nem kapni kb semmi jó márkás motoros cuccot, vagy ahol igen az valami szürkeimportos cucc sokkal drágábban, vagy esetleg még csak nem is eredeti... ha pl akarsz venni egy Alpinestars cuccot, akkor érdemes felmenni az Alpinestars honlapjára, és megnézni hogy az adott bolt viszont eladó-e, mert ha nem akkor megint a kitudja kategóriába esik, hogy mit is kapsz pontosan...


A másik meg az, hogy a magyar motorosok nem hogy ruhára nem költenek pénzt, de még motorra se nagyon, csodálkozok hogy egyáltalán forgalmaznak itthon új motorokat a gyártók :D Mert azért simán el lehet költeni 1 millió ftot csak ruhára, ha figyel az ember 1, biztonságra 2, minőségre (3, a megjelenés, de ez már opcionális... ).


Sajnos mindig az a vége nálam, hogy marad a(z) www.fc-moto.de vagy ha járok külföldön akkor szétnézek ottani motoros boltokban, és ott megveszem helyben.

márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!