Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat 7 3.6 motor milyen? Jó...

Passat 7 3.6 motor milyen? Jó vétel vagy problémás?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát, keress fel inkább egy szakszervízt, vagy a passatos csoportokban kérdezz körbe, mert elég ismeretlen motor. Önmagában a 7es passat bevált recept amúgy.
2023. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ilyet nem azért vesz az ember, mert megbízható vagy nem megbízható. Az ilyen autók nem a fillérb/szásról szólnak.
2023. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1# köszi

2# köszönöm a SEMMIT, ennyi erővel kár az oldalra feljárnod.

2023. márc. 25. 23:12
 4/15 A kérdező kommentje:

De egyébként nem egy drága darab, olcsóbb mint az alltrack, kb egy árban van a 2.0tdi highlineokkal.

Nem csak ez, kb az összes.

Ezért nem is értem a faxságot, amit mondasz. Azt sem tudod miről van szó.

2023. márc. 25. 23:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudjuk.
2023. márc. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5# köszönöm. Értékelem az oszinteseged.
2023. márc. 26. 08:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz motor, ha volt gazdája előtted. Fenntartani valamivel drágább, mint a TDI-t, de ezt úgy vedd hogy bele van számolva a fogyasztás, kötelező szerviz, biztosítás, stb.. Eléggé éhes fajta, ha dinamikusan közlekedsz a 9-14 litert simán bevágja. Érdemes vásárlás után a szelepeknél tisztíttatni a motort, mivel ez is közvetlen befecskendezéses és a karbon lerakódik a szelepekre. A magasnyomású pumpát itt lánc hajtja, nem dugattyú, ez előny a TSI-hez képest. Jó minőségű üzemanyag és olaj szükséges bele, valamint gyakori olajcsere (8-10 ezer km). Ha becsületesen oda van rá figyelve akkor 4-500 ezer kilométert is gond nélkül elmegy, de ez a legtöbb autóra igaz.
2023. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#4: Nyilván nem tudom, azért írom... Istenem, komolyan nem megsértődni kell, ha nem azt a választ kapod, amire számítasz. Írd a kérdés alá, hogy ilyet akarok venni, támogatást kérek, és akkor azt írjuk... Vagy rakd ki facebookra és számold a lájkokat. A lényegen nem változtat, egy ilyen autót, nem a fillérb/szók vesznek, és nem megéri/nem éri meg döntéshelyzet, ahogy a fenntartás, fogyasztás és hasonlók is sokadlagos szempontok. A tipikus majom és banán esete.

Tehát ha neked vágyad egy B7, de mellé legyen erős, gyors legyen (egyenesben, a többit hagyjuk), akkor igen, veszel egy 3.6-ot és szervizeled, tankolod. Örülsz, hogy ilyened van. A családi kassza elbírja. Ha nem, akkor veszel egy CR-t és élvezed a nyomatékot, ami arra elég, hogy lenyomd az átlag autók 95%-át lazán és kész.

A 2 db-os magyar piac meg nem túl reprezentatív, de így is látszik belőle, hogy nincs egy árban a Highline CR-rel

2023. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Amúgy én se értem mit éreznek a passatosok sokszor, oké erős legyen, de a futóművében a sportosság szikrája sincs. Pályán amikor kegetőzök én a 150 lovas audinak kanyar előtt felnyomom a tempomatot 200nál, a passatok octaviák meg tapossák a féket, aztán hiába erős, a kanyar után kb soha nem ér utol.
2023. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a régi passatosokat nem értem a b5 kombisokat. Kajak úgy feszengenek benne, mint ha régi sport quattroba ülnének és még veri is kifelé az a jó fekete füstöt, ami inkább szánalmas mint sem vagány. De aki már b7et vezet az több mint valószínű nem ennyi intelligenciával rendelkezik.
2023. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!