Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha április végig meglesz a...

Ha április végig meglesz a KRESZ, akkor a jogosítvány kb mikorra? Ebben az évben meglehet? (Átlagos gyorsasággal)

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 15:06
 1/7 anonim válasza:
58%
Miután minden vizsgádat sikeresen teljesítetted. Ha ezek valamelyikét nem tudod teljesíteni, akkor például soha nem lesz meg.
2023. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! sajnos mi azt nem tudhatjuk, hogy a kiválasztott iskolában milyen leterhetséggel dolgoznak az oktatót. De ez csak az egyik dolog, a másik meg rajtad múlik, hogy az elméleti és gyakorlati oktatáson hogyan teljesítesz, mert lehet csak sokadjára mész át a vizsgákon. Meg az se mindegy, hogy milyen kategóriára mész. Én pl tavaly júniusban csináltam a kreszt A kategóriára, és még csak most csinálom a városi vezetést, de ismerek olyant aki lehet, hogy kicsúszik a 2 évből.
2023. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez a kérdés nehezen válaszolható meg a körülmények ismerete nélkül, azok egy részének pedig abszolút bizonytalan a kimenetele. Így maximum saját példákat tudunk írni.

Én májusban kreszvizsgáztam, és novemberben lett meg a jogsim, mindössze 5 pótórával elsőre átmentem a forgalmin, és heti 1x jártam vezetni.

2023. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Azt meg hogy. 3 hónap volt az A kategóriám, pedig 38 rutinórát vettem.
2023. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Nekem 24 óra volt a rutinom, de jó ha heti 1 alkalommal tudtam menni, mert annyira nem volt időpont, ez mellett az oktató házaspár nyáron elment pár hétre nyaralni, és október végétől március 15-ig meg A kategóriában országosan szünetel az oktatás. Tavaly még épp le tudtam vizsgázni rutinból.
2023. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Ja, a heti 1 az necces. :( :( Nálunk online kellett jelentkezni négyesével a rutinra, mindig tudtam, hogy az egyik oktató hétfő reggel 7-kor, a másik kedd délután 3-kor, a többi random írja be a saját ráéréseit, egyből foglaltam, amikor csak tudtam. Meg igény szerint kiírtak többet, főleg, ahogy hosszabbodtak a nappalok.
2023. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy Kérdező, attól függ, hol csinálod. Én pl. Szolnokon csináltam kollégistaként, vidékről jött az oktató, felhívott néha reggel, hogy délután ráérek-e 1-2 órára, de olyan is volt, hogy hívott, hogy 10 perc múlva jó-e. Pénteken meg fixen feljött két diákkal dél körül, egyiknek országúti óra, másiknak óra, eljött értem suliba, felváltva vezettünk annyit, hogy nekem tuti legyen benne 2, aztán nekem hazafele országúti/éjszakai óra. Szeptember vége felé, 17. születésnapom utáni legelső alkalomkor rutinvizsgáztam, november elejéig 26 forgalmi órát vettem, tehát 36 órával levizsgáztam. Rutinnal együtt volt 2,5 hónap. Bátyám is szeptember végi, neki annó december közepén volt a forgalmi vizsgája, tehát neki 3 hónap volt a forgalmi. Öcsémnek már nem volt rutin, de ő is kb. 3 hónapot vezetett (őt ugyanaz oktatta, mint engem). Haverom tavaly csinálta Kaposvárott, neki is 3 hónap volt. Budapesten horror várakozási időkről hallani, de ha elkezdesz vezetni, akkor szerintem a 3 hónap reális.

Sulidtól és oktatódtól függ.

2023. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!