Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb fejegység...

Nittyke kérdése:

Melyik a legjobb fejegység szerintetek 30 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Esetleg leírhatnátok kinek mi vált be és miért.....nem tudok annyira dönteni a sok hasonló autórádió közül....

2023. márc. 29. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk sokat segítene ha leírnád mik az igényeid... Bluetooth, vagy elég az aux? Android? Sima rádió kell csak? Milyen autó?
2023. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Ami gyárilag az autóban van...tökéletes és pont oda illik
2023. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 12000 Ft-ért vettem egy Orion márkájú fejegységet a Media Marktban, és hihetetlen, de tökéletes. Én csak zenét szoktam rajta hallgatni bluetoothon, de arra hibátlan. Persze lehet, hogy neked más igényeid is vannak, de nekem ez tökéletes.
2023. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: mondjuk egy USB Mp3 simán elég, BT nem fontos annyira, rádiót nem szoktam hallgatni. Astra G szal 1 dines.


Harmadik válaszoló: Vettem anno én is olyant Orion OCR-17371 egyszer úgy behülyült, hogy nem tudtam leállni csak 5 perc múlva addig hallgattam a sivítását, mert a gyújtást le kellett venni a kocsiról, meg visszatenni rá, hogy jó legyen ismét. Mellesleg a hangja is eléggé ramaty, az EQ-ja meg hát.....szégyen, hogy ennyit elkérnek azért a szarért, amikor a tesco játékboltjába kapható fele annyiba kerülő rádió külömb.....

2023. márc. 29. 16:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából, valami márkást szeretnék venni már, nem ilyen kínai szarokat, JVC-re gondoltam, Kenwood, Sony, Pioneer.....stb aminek van normális elektronikája.
2023. márc. 29. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Pioneer nagyon jó márka.
2023. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Részemről a Sonyt vagy a Pioneert preferálnám. Nekem évek óta az van és bizonyított többszörösen is.
2023. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!