Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó legyen az álomautó...

Milyen autó legyen az álomautóm ha az elhízott, zsíros fenekű csajok jönnek be?

Figyelt kérdés

Jelenleg csak egy használtautóra lenne pénzem, hitel nélkül, hitelt meg nem veszek fel nélkülözhető dolgokra… Használtautót viszont nem akarok.


De nem nagyon van olyan alomautóm, ami amellett hogy tetszik, hasznos is lenne számomra… Ha lenne az motiválna, hogy legyen is rá pénzem.


Nagyon tetszik az Alpine110, tetszik hogy milyen visszafogott és hogy francia, nem veretésre gyártották… Bármikor ezt választanám egy Porsche helyett is, ha ingyen adnák akkor is… De abszolút nem mindennapi használatra van kitalálva, így hiába egy tökéletes és ahhoz képest még csak nem is drága autó, nem lenne értelme egy olyat beszereznem… Nem tudnám kihasználni, a mindennapokban nyűg lenne, egy fekvő rendőrnél vagy kátyúnál pedig felrepülnék a holdra… De ami a legfontosabb, a Sirokai Diana alkatú gigaseggű csajok meg be sem férnének, pedig nekem Ők jönnek be… De ha még be is férnének, az egyik nagy előnye, a pihe súlya oda veszne és 10-15%-al megugrana.


Kihasználatlanság mellett meg felesleges venni valamit, felesleges CO2 kibocsátás közvetetten, hiszen ha nem veszek meg egy autót, talán következőnek egyel kevesebbet gyártanak.


Tetszik még a Fiat e-500 is, mivel az sem hivalkodó, bár azért az már egy kicsit ilyen ficsúros autó (ha férfi vezeti, ami eleve ritka), de még mindig sokkal jobban sugározza a magabiztosságot mint bármelyik, BMW, azt hogy nekem nincs mit kompenzálni egy autóval és menő lenne, hogy “be merek” ülni egy “bzis” autóba… Mert amúgy egy egész jó, kis aranyos autó. Városba tökéletes, nekem meg elsősorban oda kéne… Olyan ez mint, hogy egy uszkárral sokkal szimpibb leszel a csajoknak mint egy pitbullal.


Ami rossz benne, hogy az ár/érték aránya az nem megfelelő, nem korrekt… Így akkor is bojkottálnom kellene, ha amúgy milliárdos lennék.

Na meg persze a Sirkoaki Diana/alkatú csaj, az ebben sem tudna kényelmesen elhelyezkedni….


Tehát mit ajánlotok erre a célra? Olyan álomautót keresek magamnak -, hogy legyen miért dolgoznom, elvégezni ezt a nyamvadt egyetemet-, amelyre igazak a következők:


- Minőségi és/vagy környezetbarát anyagokat használtak a beltérnél


- Nem veretős, nem “hülyegyerek autó”, hanem relatíve visszafogott


- kényelmesen beférne Sirokai Diana, vagy az alteregója


- Lehetőleg nem német


- Elsősorban városi autó


A SUV-ok ellen nagyon küzd a szívem, de lehet hogy csak SUV létezik amire az összes igaz?



2023. márc. 30. 23:40
1 2
 1/16 D. Brasco ***** válasza:
68%
Végig sem olvastam a "kerdést" de javaslom maradj a pedálos moszkvicsnál az való neked.Ha gondolod tekerés közben mégbrümmögj is mellé.
2023. márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy komoly a kérdés.
2023. márc. 31. 00:02
 3/16 A kérdező kommentje:
Mit csináljak ha ez az igazság?
2023. márc. 31. 00:03
 4/16 D. Brasco ***** válasza:
69%
Nagyon komoly pistike kerdes......hogy mit csináljál?Paprikás krumplit...az jó lesz...azt szeretem!
2023. márc. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
31%
Rég láttam ekkora tébolyt. Te amúgy autista vagy?
2023. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
#2 Nem komoly a kérdés. Az ízlésed autók és nők terén különböző és egymástól független dolog, nem? Meg mi az, hogy "álomautó"? Hát álmodozzál, amiről csak akarsz, nehogy már mi mondjuk meg. A kérdésnek semelyik részét nem tudom értelmezni, és feltételezem, egy normális ember sem.
2023. márc. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Két lehetőség van:

Erre a helyzetre megfelel egy KisPolszki is, de lehetséges egy Hummer is:hámmer jó.

2023. márc. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Ford Transit, platós.
2023. márc. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

Ezért is 3 pontot kapsz, pont annyit mintha azt kérdezed:

Milyen autót vegyek?

2023. márc. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 veterán vas ***** válasza:
100%

Nagyra értékelem, hogy nem állsz be a sorba, és álmaid nőjét nem sebességgel akarod meghódítani.

Megsüvegelendő tény a mai világban, hogy a visszafogott/letisztult vonalvezetésű járműveket preferálod, és a finom anyagokból készült belső kiegészítőket kedveled.

Ha jól értem, az álmod egy olyan jármű, ami sem formailag, sem szerkezetileg nem valami hétköznapi "tucat-autó ".

Külön elvárás lehet, hogy még valami elegáns, természetközeli színvilággal is rendelkezzen.

Nehéz ilyen feltételek mellett megfelelő tanácsot adni, de megpróbálom.


A fenti paramétereket tekintve, számodra egy 1968-as kiadású, olajzöld M22-es Multicar tűnik az ideális választásnak.

Az említett tipuson belül -a partner szállítására való tekintettel- a nyitottplatós -hidraulikával oldalra billenhető rakfelületű- verzót alánlanám.

Remélem sokat segítettem 🤣

2023. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!