Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kövér, túlsúlyos vagy elhízott...

Kövér, túlsúlyos vagy elhízott férfiak és nők, mennyit szoktatok enni?

Figyelt kérdés

Milyen egy átlagos nap az étkezésed terén? Mi az a mennyiség amire azt mondod sokat ettél és tele vagy?

Van olyan étel amiből szinte bármennyit tudnál enni, és mi volt a “rekord” kajálásban?


Nemet, kort és súlyt is írjatok kérlek!



2023. márc. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

nem a mennyiség, a minőség a lényeg..az elhítzottak zöme olcsó ennivalót vesz...zsíroskenyér,szalonna...a cukros, lekváros tészta csak fél óráig laktat, utána újra lehet enni.

Aztán semmi mozgás..

...magamból kiindulva

2023. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Azt a széket még megeszed, vagy leülhetek rá?
2023. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nem mindig eszek sokat, van amikor keveset. De általában, azt eszem amit megkívánok, és addig amíg fér belém😂


Szerintem gyrosból bármennyit be tudok falni, sosem unnám meg.


22 ferfi, 105 kilo

2023. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Általában reggelire 6-8 tojás, kenyér, zöldségek aztán valami keksz. Melóba viszek magammal szendvicseket, aztán azzal megvagyok ebédig ami valami menü szokott lenni leves, húst tartalmazó főétel meg desszert. Délután valamit nassolni is szoktam azért, vacsorára vagy otthoni főtt kaja, vagy rendelek valamit pizza, gyorskaja és hasonlók vagy étterem, ha úgy alakul.


Ennél volt hogy többet ettem, akkor olyan 7 étkezésem biztos volt egy nap, de 15-20 kilóval több is voltam. Viszont ezt a kaja mennyiséget heti 5-6 súlyemelő edzés mellett nyomom, amihez azért kell az energia. Persze biztos nem ennyi :D


Szerintem gyorskaját bírok a legtöbbet enni, kifejezetten mekit. A legtöbb eddig 2 dupla big mac nagy menü, 3 sajtburger meg valami doboznyi nuggets volt. Gyorskajánál viszont mindig az a kemény, hogy kb bármennyit eszem rá egy órával ismét éhes vagyok.


123 kg 27 F

2023. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!