Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy fura dolgokat kezdett csinalni 1-2 napja az autom (renault scenic 1.6 2001 evj).

Elektronikai gondok.

Pl a jobb hatso iranyjelzo nem megy pedig az izzo es a biztositek jo, elol mukodik. Tovabba hatul csak a bal oldali helyzetjelzo hajlando vilagitani. Ha a feket nyomom akkor az index gyorsabban villog (mintha kiegne).. uj izzok es a biztositekok is jok, elol mukodik. Hatul valamiert nem, illetve a feklampa mukodik egyedul.

Es meg azt vettem eszre, hogy a muszerfal vilagitasa vibral. Otlet?



2023. ápr. 1. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb hátsó lámpa nem ázott be?
2023. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Testeléssel lesz valami.
2023. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beazasrol nem tudok de lehet, hogy megtortent (nem vettem eszre). Multkor volt egy egesz napos elegge esos nap amikor egesz nap szaladgaltam a kocsival lehet hogy akkora azott be
2023. ápr. 1. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy apró repedés is elég, hogy beázzon.
2023. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, testkábel gond volt azóta semmi baja
2023. máj. 1. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!