Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Jetta dízel vagy...

Volkswagen Jetta dízel vagy benzines?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első autó vásárlása előtt állok. VW jetta a kiszemelt és eredetileg benzinest szerettem volna venni. Viszont azt is hallottam, hogy jettából csak dízelt érdemes. Nagyra értékelném ha néhány hozzá értő ember tudna pro és kontrát írni. Abszolút nem értek az autókhoz, így tényleg hatalmas segítség lenne. Köszönöm szépen!



2023. ápr. 1. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Mindegyik jó. A Volkswagen jó motorokat csinál.
2023. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat fogsz vele menni akkor a dízelt válaszd. 1.6 és 2.0 mindkettő jó belőle.
2023. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na de melyik generáció, 1.2 tsi-t nem vennék csak, meg siemenses 2.0 pd-t.
2023. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem fogunk nagy utakat tenni vele. Ebből a szempontból a benzines lenne jobb, csak elbizonytalanítottak.


Ezt néztem például


[link]

2023. ápr. 1. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek jók, nem egy erőmű,de bőven elég mindenre, olaj legyen benne mert szereti, és a világból kimegy.
2023. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszer vezettem ilyet, elég gyönge, de ha nem mész nagy távokat, akkor vállalható.

Egyébként nem egy problémás motor.

2023. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez az 1.6-os motor megbízható, kimegy a világból. Átlagos közlekedésre alkalmas, az előzéseket jól gondold meg vele. Amúgy nagyon tágas, jó autó.
2023. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez egy eléggé elcseszett évjárat a VAG-nál


Ez az 1.6-os motor nem annyira rossz plusz dízelekb ott az 1.9 PD, DE ha esetleg azt vennél hajtókar csapágyakat cserélni kell. Más motorral én nem venném.

2023. ápr. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 2.0pd bkd se akkora rettenet mint a híre, a szétszídott 2.0fsi-nek meg kb semmi komoly baja.
2023. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Bosch PD elem illetve nincs olajpumpa probléma, minden más 2.0PD betegség a BKD-nál is jelen van.


BMM nem tudom volt-e Jetta-ba. 8 szelepes elvileg nem hengerfejesedik, de már láttam szétborulni azt is. Franc tudja mi a jó

2023. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!