Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez jó főtengely 70-es motorhoz?

Ez jó főtengely 70-es motorhoz?

Figyelt kérdés

Ezt a főtengelyt néztem ki magamnak a 70-es alu hengeremhez a gyári helyére, mivel nem akarok 90 ezret költeni egy főtengelyre. Mennyire fogja bírni a terhelést az alábbi termék?

[link]



2023. ápr. 3. 19:49
 1/3 anonim válasza:
76%

Mivel a Doppler ER1 főtengely erősített modell, így jobb tartósságot és teljesítményt kínálhat az alap 70-es motorhoz képest. Az ER1 főtengely specifikusan az Euro 3-as Derbi D50B0 motorhoz lett tervezve, így a kompatibilitás megfelelőnek tűnik az általad említett alu hengerrel.


Azonban, fontos megemlíteni, hogy a főtengely beépítése és a hengerfelújítás komoly munkát és szaktudást igényel, ezért javasolt, hogy szakember végezze el az átalakítást. Ezenkívül, a főtengely tartóssága és élettartama függ a használat módjától és az általad tervezett terheléstől, így azt pontosan nehéz megmondani, hogy meddig fogja bírni a terhelést.

2023. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira nem fontos hogy szakember csinálja, figyelnem kell hogy minden a jó sorban a jó helyre kerüljön, a csapágyak helyét felmelegítem behelyezés előtt vagy egyenletesen ütöm be a helyére műanyag kalapáccsal stb. Tisztában vagyok az ilyenekkel, viszon nem fogom elvinni a szerelőhöz többért mint a főtengely volt, inkább édesapámmal megcsinálom egy hétvége alatt így még várnom sem kell rá 2 hónapot, vagy tévedek?
2023. ápr. 3. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó
2023. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!