Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az esélye hogy elsőre...

Mennyi az esélye hogy elsőre átmenjek forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz az első vizsgám. 65 óránál járok, magabiztosnak érzem magam, az oktató szerint is felkészült vagyok és mindez már csak a figyelmemen múlik. Különösebben nem izgulok. Még. De remélem a vizsga napján nem leszek sík ideg mert az már borítékolható bukta. Tudom mik azok a dolgok amikre 5x jobban oda kell figyelnem. Mégis bennem vannak ezek a teóriák rokonok ismerősök mondják nekem hogy elsőre kevés az esélye úgy induljak neki. Ennek mennyire van valóságalapja?
2023. ápr. 3. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
50%
2023. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Hát 50%. Ha figyelsz, akkor átmész, ha nem, akkor nem. Valóban csak a figyelmeden múlik. Ne legyél síkideg, miért lennél? Nem lesz ott anyád-apád belepofázni, útvonalat majd mondják, azon sem kell gondolkodnod, oktató sem fog semmit szólni vagy rosszallóan fejet csóválni, ha neadjisten balesetet okozol, még azért is az oktató a felelős, neked csak az útra és a környezetedre kell figyelni egyetlen órán keresztül. Ennél rövidebb és stresszfaktoroktól mentesebb vezetési élményed nyugodj meg, az életben nem lesz többet.
2023. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem minden kategóriám elsőre lett meg, tessék, itt egy pozitív sztori a rokonaid hülyesége ellenére. Nekem is van rokonom, aki az elméleti vizsgán is csak negyedjére ment át, mégsem stresszeltem rajta, mert nem vagyok se lusta, se hülye.
2023. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"az oktató szerint is felkészült vagyok és mindez már csak a figyelmemen múlik"


Az idézett mondatrészben van a lényeg, és ha azon agyalsz, kombinálsz, hogy mennyi az esélyed, azzal azt éred el, hogy kevésbé koncentrálsz a feladatra.

Az esetek többségében a vizsgázók a vizsga előtt izgulnak, idegeskednek, a vizsgán leköti a figyelmüket a vizsga, az utasítások végrehajtása.


50 százalék az esélyed, vagy sikerül, vagy nem.

Nem igaz, hogy elsőre mindenki megbukik, az az igaz, hogy meg is lehet bukni

2023. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha nyugodt lennél ezt nem kérdeznéd meg.

SZóval már is idegesíted magad és ez csak elfog hatalmasodni rajtad.

2023. ápr. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is minden kategória elsőre lett meg. Pedig már csak a D hiányzik.😎
2023. ápr. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, vitted-e magaddal a deákigazolványod.

Ha igen, akkor 100%. Ha nem, akkor olyan 7%.

2023. ápr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 bazaltkaroly ***** válasza:

Ne gondold túl a dolgot. Ülj be az oktató mellé. és felejtsd el, hogy hátul ül a vizsgabiztos. Csinálj úgy mindent, ahogy eddig. Természetesen bármi becsúszhat menet közben, de ha mégis megbuknál, akkor se keseredj el. Ismerek olyan embereket, akik kétszer is megbuktak, pedig tényleg jól vezettek. Bármi van, nem dől össze a világ, legfeljebb újra megpróbálod.

Sok sikert!

2023. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

65 óránál vagy, tutira menni fog. :)

Akik azt mondják, hogy elsőre tuti bukás, azok azok, akik 30 óra után már a centit vágják, és az oktató a szemét, ha nem engedi őket vizsgázni, mert a szomszéd Jucus bezzeg vitte a borítékot és átengedték.

Nekem az oktatóm pl. olyan, hogyha vagánykodik a tanuló, hogy neki megy, akkor ráhagyja, de saját véleménye szerint a 30 óra arra sem elég, hogy kitöröld vele, nála 40 de inkább 50 a minimum.

Én mondtam neki, hogy megyek annyit, amennyi kell, csak tudjak mindent, amit lehet tudni ebben a helyzetben. :D



(Egyébként hogy jársz páratlan óránál? Én ahány sulit néztem ott mind az volt, hogy 2 órt vezet egyben az ember, nekem is úgy van, szóval minden órám páros.)

2023. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 Simán lehet páratlan óra. Én gimisként a megyeszékhelyen voltam kollégista, volt, hogy egy délután csak egy órára vitt el az oktató, mert amúgy is arra járt 2 diákkal, meg legtöbbször feljött kettővel, egyiknek országúti vezetés az út, másik vezetett egy órát, suli után felvett, random kinek hány óra kell még vezettünk 3 órát, én meg éjszakai/országúti címén hazavezettem. A kategórián duplaórák voltak, de volt, hogy késett meló miatt az oktató, úgyhogy csak félidőt (1 órát) vezettünk.
2023. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!