Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek ÁTLAGBAN mennyi...

Szerintetek ÁTLAGBAN mennyi óra kell az embereknek, hogy forgalmi vizsgán magabiztosan átmenjen? Tudom van aki 30 van aki 50 óra után vizsgázik. De mégis? Átlagra gondolok. : )

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

45-50 az átlag, nem kevés azok száma sem, akik 70 óránál is többet vezetnek az oktató mellett.

Egyénenként persze nincs sok jelentősége, hogy a másik X, vagy Y hány óra gyakorlás után vizsgázott le, de vizsgára jelentkezni csak akkor van értelme, ha reálisan nézve esély is van arra, hogy sikerül.

Forgalmi vizsgán egyetlen hiba miatt is meg lehet bukni, amit nem kell katasztrófaként megélni, de nem lehet "büntetlenül" kísérletezni a vizsgával.

2016. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ. :) Akkor én ne érezzem magam hülyén mert 45 óra után vizsgázok,és leginkább kisebb hibákkal? Kisebb hiba mindig más.Pl van,hogy ha beállok egy balra kanyarodó sávba,várom az elindulást akkor az indexet csak akkor teszem ki ha üresben van a kocsi,és teljesen megállt,stb...iylenekrte gondolok.
2016. jún. 24. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez oktatótól is függ nagymértékben.

Múlthéten lett meg a forgalmim, 3.jára mentem át


mikor elkezdtem vezetni 10 órát egy parkolóban játszottunk (annak ellenére, hogy előtte már vezettem, nem mondom, hogy tudtam, de az alapokkal tisztába voltam.) ->azért mert régen volt rutin vizsga, és ő azóta is így oktatja.

(heti 1x vezettem 2 órát)


Már akkor azzal kezdte, hogy 45 - 50 óra az átlag.

Aztán mikor mondtam a 28.nál, hogy akkor vizsga időpont van már? kiderült, hogy még nincs is.


vettem plusz órát, 34.be még új anyagot adott, 35.be vizsga..


45 - 50 körül lett a végére :)

2016. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!