Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsiajtón fehér festékfoltok,...

Kocsiajtón fehér festékfoltok, gondolom rányitottak, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Neked is szokott ilyen lenni, hogy a kocsihoz lépsz, és váratlan foltokat látsz az ajtón?
2023. ápr. 5. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban, maradék hajam is kihullana, ha az autóm miatt kéne izgulnom napi szinten.

Idegenektől meg elvárni, hogy vigyázzon más értékeire....

Főleg vakegér nyanyák egy Penny parkolóban.


Csiszolni semmiképp ne próbáld a lakkozás miatt, sima rongy, és erősen dörzsölni, hátha lejön.

2023. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Polírpaszta+rongy
2023. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szokott lenni, de őszintén szólva sajnos benne van a pakliban. A polírozás nem olcsó, de ilyen kisebb sérülések esetén jó megoldás lehet.
2023. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már volt sokszor. Sajnos kevés a parkolóhely, szűkek is, és sokan nem figyelnek. Én inkább kikúszom az autóból, de nem vágom más autójának az ajtót.

Időnként políroztatni szoktam ezeket a kis részeket. De különösebben nem érdekel, nem nagyon látszanak.

2023. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vigyázottabbik autómmal simán megállok keresztben két helyen.

Mondjuk általában olyankor megyek vásárolgatni amikor már kevesen vannak, így nem pampoghatnak hogy valaki nem tud miattam megállni..

2023. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!