Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Sportage 1.6 T-GDi (2019)...

Kia Sportage 1.6 T-GDi (2019) mennyire megbízható motor ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
A legjobb. Az év autója is volt.
2023. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jó motor ha betartod a 10 ezer km olajcserét és be csak városi használatra.
2023. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hogyérted hogy csak városi használatra?
2023. ápr. 7. 19:05
 4/17 A kérdező kommentje:
Vagy azt akartad írni hogy (ne) csak városi használatra ? :)
2023. ápr. 7. 19:19
 5/17 anonim ***** válasza:

Így van ne csak városi használatra.kokszolódik.

Azt hiszem ugyanez a motor van a ceed-ekben is 2013 óta.

Keress rá.Egyébbként megbízhatóak

2023. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Soha többet kia-t én nem vennék. Ismerősnek volt Sorento lejárt a gari, motor szetment hajtókar ki, mindent cseréltek. (Turbo injektor blokk mindent )


Elmondta hogy ne vegyek, 2014es sorentom van mert én marha megvettem, minden újságíró azt írja hogy jó.

Lejárt a gari 1 éve:

Injektor, dpf, napgenyteto mechanika, torony csapágy, lengéscsillapítók, eldurrano üzemanyag cső (bocsi Etele plaza üzemeltető én locsoltam fel a fel parkolóházat) megőrülo szenzorok, kifagyo tolato kamera (tolatsz és látod messze a másik autó majd idővel ugrik egyet a kép és mutatja hogy 1mm van) a motortérben minden tiszta rozsda, nonszensz alkatrész árak (dpf a sorentohoz nincs csak gyári 800e Ft, X5 bmwhez 280e Ft alatt utángyártott van), az egész autó egy takolmany. A fogyasztás nemetesen van megadva legalább a duplája a gyári adatnak.


Ja, elfelejtettem most éppen elkezdett a vezermulanc csorogni, de undorodom beleulni, életem legrosszabb autója. Feleségem eljarkal vele meg ameddig mozog, de ez total gazdasági totalkar.


Lehet hogy a Sportage jobb, meg ameddig garanciális jó lehet de mielőtt a gari lejár el kell adni.

2023. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A fogyasztást elírtam másfélszerese a gyárinak, elnézést
2023. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Úristen 6os, még olvasni is rossz volt 😮😮😮
2023. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer kérdeztem egy autó szerelőt, hogy milyen autót érdemes autót venni? Ennyit mondott, hogy minél egyszerűbbet és be is tartottam.
2023. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8: arról nem is beszélve hogy 4wd magas meg minden erre elakad vizes füvön, ha keresztbe atlosan csusznak a kerekek. Minden autón van legalább olyan difi "zár" hogy az ABS befekezi a megcsuszo kereket de ezen nincs. Régi Honda accord , VW Passat, mindegyik tudja ez a batar még nem, cserébe 12 litert eszik, gondolná az ember hogy a fogyasztásert cserébe átmegy mindenen. Hát. Nem.


A mázli hogy netes fórumokon most kellene szettornie a 4wd -ben valaminek a kardán kihajtasnal az meg működik.


Ja, elfelejtettem, egyik nyáron Törökország déli részére (Antalya etc) kimentünk és ha meleg van hegymenetben felforrt a hűtővíz. Mellettünk száguldoznak a fiatok, minden hulladék autó, én meg a pár éves kiaval gőzölo motorral ott állok. Ha jól emlékszem marmaris-bol mugla felé tartva van egy nagy emelkedő azt nem bírta. A török kia szervizben cserébe nagyon kedvesek.

2023. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!